Emily Ratajkowski apkaltino Robiną Thicke'ą priekabiavimu filmavimo aikštelėje: griebė už krūtinės

Amerikiečių supermodelis Emily Ratajkowski apkaltino atlikėją Robiną Thicke'ą seksualiniu priekabiavimu. Pasak jos, dainininkas ją graibaliojo vaizdo klipo filmavimo aikštelėje. 

30-metė Ratajkowski savo biografijoje prisipažino, jog 2013 metais, filmuojant klipą Thicke'o hitui „Blurred Lines“, atlikėjas prie jos kabinėjosi, nepadoriai lietė. 

Kaltinimai pirmiausia pasirodė laikraštyje „Sunday Times“. Knygoje „Mano kūnas“ E. Ratajkowski rašė: 

„Robinas grįžo į aikštelę šiek tiek išgėręs, kad nufilmuotų scenas tik su manimi. Staiga iš niekur nieko pajutau šaltas svetimo žmogaus rankas sau ant krūtų. Instinktyviai pasitraukiau ir atsisukau, o ten stovėjo jis.

Pajutau didžiulį gėdos ir pažeminimo jausmą visame savo kūne“, – rašė modelis. 

Nors pats Robinas Thicke šiuos kaltinimus pakomentuoti atsisako, incidentas turėjo liudininkę – klipo režisierę Diane Martel

„Aš prisimenu tą momentą, kai jis palietė jos krūtis. Jie stovėjo profiliu, jis buvo už jos“, – teigė D. Martel. Režisierė tikino, jog dainininkas vėliau atsiprašė. 

Tiesa, pats visame pasaulyje garsus singlas taip pat turi ne kokią reputaciją – daugelis dainos žodžius interpretuoja kaip esančius apie seksualinio pobūdžio veiksmus be kito žmogaus sutikimo. Pats dainos atlikėjas šiuos gandus kategoriškai neigia. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų