Ekstravagantiškame šou N. Šiaudikytė virs Lady Gaga, o burleskos deivė I. Vaitkevičė – Lana Del Rey

Rugsėjo 25 dieną, trečiadienį, Kauno laisvalaikio namuose „Nautilus“, plaukų stilistų Eivido Mackevičiaus bei Karolio Murausko išskirtinio sceninio įvaizdžio kolekcijos pristatymo „Fashion Show of Mac&Mur“ organizatoriai atskleidžia daugiau detalių ir meta dar vieną kozirį – dainininkę Neringą Šiaudikytę.

„Kažkas išskirtinio, naujo ir ekstravagantiško“, – apie kai kuriuos šokiruosiantį „Fashion Show of Mac&Mur“, kuriame bus ir „juodojo glamūro“ detalių, kalba seksualioji grupės „Naujos Pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė. Muzikinio šou „Lietuvos balsas“ dalyvė į sceną žengs sau nauju vaidmeniu ir atliks Lady Gagos dainas.

Sau neįprastą vaidmenį atliks ir specialiai iš Londono atvykusi ten gyvenanti Eglija Vaitkevičė: burleskos pionierė Lietuvoje atliks Lanos Del Rey dainas.

Ir N.Šiaudikytė, ir E.Vaitkevičė atstovaus dangiškajai pusei, „baltajam glamūrui“, kuris taps pusiausvyra šokiruojančiai „juodajai“ ekstravagancijai.

Beveik pusantros valandos truksiantis renginys, kurio Lietuva dar nematė, nustebins ir išrankiausius žiūrovus.

REKLAMA

Auksinis narvas, avino galva, senovinių raktų ryšulys, swarovski kristalai, dvi scenos, didelis podiumas, ypatingas apšvietimas, pūsti, karkasiniai kostiumai su spygliais, specialiai samdyta kosmetologų komanda, vienintelės Lietuvoje mados šokių grupės „Nerd Dance Loft“ pasirodymas, subtili erotika ir šokiruojantis finalinis akcentas.

Specialiai „Fashion Show of Mac&Mur“ renginiui bus pristatyta ir stilizuota avino galva – naujo E.Mackevičiaus ir K.Murausko prekės ženklo „Mac&Mur“ simbolis bei logotipas.

„Šiais laikais atlikėjui neužtenka išėjus į sceną pademonstruoti trijų pirštų kombinaciją ar nusikeikti, – įsitikinęs ne vieną sceninę kolekciją, taip pat šukuoseną iš vėduoklių, suknelę iš plaukų pristatęs 26 metų plaukų stilistas E.Mackevičius. – Visi dainininkai padaro klaidų, todėl tas smulkmenas turi nustelbti sceninis drabužis, kurį išvydę žiūrovai apstulbtų ir netektų amo.“

Aštriais prieskoniais pagardinto teatralizuoto meno, muzikos bei mados šou dalyviai žada išsiskirti dar prieš rugsėjo 25 dieną, trečiadienį, „Nautilus“ vyksiančio „Fashion Show of Mac&Mur“ pradžią.

Kartu su E.Vaitkeviče atvažiuosiantį K.Murauską bei su N.Šiaudikyte – E.Mackevičių, lydės keli apsaugos automobiliai.

Beje, prekės ženklo „Mac&Mur“ įkūrėjai iš prabangių automobilių neatsitiktinai žengs ir su savo augintiniais: Eividas su auksaspalviu retriveriu, o Karolis su kinų koduotoju – dalis už renginį surinktų lėšų bus skirta gyvūnų prieglaudai „Lesė“.

 


Rašyti komentarą...
u
ugnė
2013-09-25 22:33:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
lyginasi su lana del rey...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų