Egidijus Dragūnas apie liūdną situaciją Lietuvoje: su tuo reikia kažką daryti

Vis sparnus iš Lietuvos keliantis Egidijus Dragūnas pasipiktino: grįžęs iš Niujorko atlikėjas mūsų šalies sostinėje rado tik tuščias gatves, kavines ir barus.

27

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova bičiuliavosi su Kanye Westu

„Sel“ grupės lyderis savo socialiniame tinkle „Facebook“ išliejo pyktį ant valdžios:

„Visada grįžęs iš kelionių suprantu, kokia graži mūsų mažytė LIETUVA. Bet man kyla baisus pyktis ant mūsų valdžios, kai užeinu į gražiausias kavines ir jos tuščios penktadienio vakarą. Vilnius ištuštėjęs kaip po karo.

Mes netekom žmonių, jie paliko mūsų šalį, neliko jaunimo. Emigracija... Kas gali būti svarbiau už žmones, kas...? Su tuo reikia kažką daryti ir skubos tvarka“, – rašė E. Dragūnas.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2016-02-20 16:14:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Egidijus Dragūnas yra teisus,jiuk Lietuvos mafijozinis seimo klanas nesirupina tauta ,zmones ziurekit kas valdo tauta.neuzmirskit 25 metai tauta valdo mafijozines itesintos grupuotes,atvirai pasakius nera ko rinkti,-o ka galima rinkti ju niekas neprileis prie rinkimu -tokia Lietuvoja mafijozine sitema,melas ,korupocija ir darbo zmoniu isnaudojimas.Ekonominis genocidas vikdomas pagal specelei mafijzine programa as taip akivaidzei matau,jaunimas ir netik jaunimas bega is Lietuvos .manau komentaru nereikia, blogai tauta nevieniga .Nes zino,bijo. Klanas susidoros su bet kuo kas kitaip garsei masto, iskart busi apsauktas ,troliu,rusafobu ar vatniku.Manau dar kogero ne vienas naivuolis daininkas bus pakviesta pas dalite ,medaliu apdavanotas jiuk rinkimu spektaklis prasidejo gana anksti.Kova uz valstibes lovi.
Atsakyti
-1

K
Kaimietė
2016-02-20 20:14:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papildysiu,tikrai kt.ES šalyse maisto prod.kainos net ne %,o kartais mažesnės!Visų kainų čia
nesurašysi,bet pvz.500g Jacobs kava
Vokietijoj 1,7 €-be akcijos,o Lietuvoj 4,12€-su akcija!!Kas nors
turėtų prekybininkų gobšumą apriboti!Kavą tiek Vokietija,tiek Lietuva atsiveža.Yra kažkokia kainų
komisija,bet ji ,matomai,nemato!Valdžia turėtų pareikalauti,kad
matytų!Ir dar:oligarchai už pieną
ūkininkams moka mažiausiai ES,o pienas brangesnis negu kt.šalyse,kad ir Lenkijoj.Kas čia vyksta? Žmonės mąstykim,gal jau jie
sėdėdami 25m.Seime nebesugeba įstatymais apriboti biznierių apetitus,gal pavargo?
Atsakyti
0

h
hmm
2016-02-20 14:51:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu idomiai ponas Dragunai mastot :) matyt dar vis tikite musu valdzia :)? dar garsiau snekekite ir valdzia musu taip padarys las yra lengviausia:0 uzdraus ir baus tuos kas palieka Lietuva ") o neimsis problemu sprendmui ir kartu salygu gerinimui, kad musu salyje butu gera gyventi.....
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų