naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Edmundas Jakilaitis – apie aktyvų poilsį, nerimą prieš ekranus ir darbą: „Esu naujienų narkomanas“

Po dvejų metų petraukos į televizijos ekranus grįžta vienu geriausių Lietuvos žurnalistu tituluojamas Edmundas Jakilaitis. Save vadinantis „naujienų narkomanu“, vyras sako gyvenimo neskirstantis į darbą ir poilsį, o tiesiog besimėgaujantis kiekviena jo akimirka.

9

Po dvejų metų petraukos į televizijos ekranus grįžta vienu geriausių Lietuvos žurnalistu tituluojamas Edmundas Jakilaitis. Save vadinantis „naujienų narkomanu“, vyras sako gyvenimo neskirstantis į darbą ir poilsį, o tiesiog besimėgaujantis kiekviena jo akimirka.

REKLAMA

Jau šiandien, pirmadienį, 19.30 val., žiūrovai turės galimybę pirmąkart pamatyti didžiausią naujojo TV3  sezono naujieną, laidą „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“. Naujienų portalui tv3.lt E. Jakilaitis papasakojo, kad nors su televizija yra pažįstamas, prieš pirmąsias laidas jis jaudinasi:

„Daugelį žmonių čia ir šiaip pažįstu, o su TV3 esu dirbęs daugybę metų kaip prodiuseris. Esu prodiusavęs daugybę laidų, esu netgi dirbęs TV3 Estijoje, žinių tarnyboje.

Nors ir kanalą žinau puikiausiai, yra visai nemažo jaudulio, nes nesu tikras, ar kalbinti žmones yra tas pats, kas važiuoti dviračiu. Greičiausiai ne. Tuos įgūdžius reikia nuolat lavinti. Pats manau, kad pirmosios kelios laidos nebus  tokios geros, kaip po to einančios – bus matyti, ar tie įgūdžiai liko. Reikės ruoštis, sunkiai dirbti ir viskas bus gerai.“

REKLAMA

Nors ir praėjo dveji metai nuo tada, kai pašnekovas mėgavosi savo aktualijų laidos vedėjo pozicija, vyras neslepia niekada nenutolęs nuo žurnalistikos.

REKLAMA

„Senu tempu aš gyvenau ir tada, kai buvau padaręs pauzę nuo žurnalistikos. Ruošiausi laidoms, kurių nėra, – juokiasi jis. – Kaip gyvenau, taip ir gyvenu – pradedu rytą nuo aktualijų ir baigiu dieną jomis. Naktį dažnai keliuosi paskaityti naujienų – esu visiškas „naujienų  narkomanas“.

Taip jau yra ir tai turbūt niekada nepasikeis. Nuo įvykių, srauto ir paties gyvenimo rimto nesu atitrūkęs niekaip – tame esu ir nuo to neatitrūkstu nepaisant to, ką bedaryčiau. Nesu tikras, ar neišeis vidutiniškai  kalbinti ar kažkaip lavinti savo įgūdžius siekiant atskleisti žmogų, sukurti situacijas pašnekovui. Tačiau manau, kad per keletą kartų prisivysiu ir aplenksiu ankstesnį savo lygį.“

REKLAMA

Aktyvus laisvalaikis

E. Jakilaitis neslepia, kad be pašnekovų kamantinėjimo jis labai mėgsta žaisti tenisą, nepraleidžia ir progos užsirišti sportbačius ir lėkti į bėgimo trasą.

„Sportas yra labai geras būdas atsipalaiduoti tiems, kurie kiekvieną vakarą negali gerti. Aišku, juokauju“, – šmaikštauja vyras.

Jis yra išbandęs daugybę sporto šakų – tiek komandinių, tiek žaidybinių ir tikina, kad judėjimas yra geriausias būdas pabūti su savo mintimis.

REKLAMA
REKLAMA

„Komandiniame ar žaidybiniame sporte gali tiesiog atsipalaiduoti, pasportuoti. Sportas patrauklus vien dėl to, kad tai yra laikas, kada gali susikaupti su savo mintimis. Bet kai bėgi, mini dviratį ar plauki, tuo metu tu esi visiškai vienas ir gali pagalvoti. Bėgant man ateina geriausios mintys“, – tikina jis.

Pašnekovas taip pat įvardija ir dar vieną būdą, kuris jam itin padeda susitelkti.

„Kartais geros mintys ateina ir vairuojant ilgus atstumus – kadangi gyvename sodyboje, dažnai važinėjame maždaug valandą iki Vilniaus. Jei aš važiuoju vienas, tuo metu neklausau radijo, o galvoju.

REKLAMA

Taip par bėgant niekada nenaudoju ausinukų – man tai trukdo girdėti save. Dažnai bėgu ne dėl to, kad galėčiau pasikrauti dienai ir jaustis geriau, bet tam, kad apgalvočiau geras idėjas. Man tai toks meditacinis periodas dienoje“, – dalijasi E. Jakilaitis.

Paklaustas, ar taip nenustoja galvoti apie darbus grįžęs namo, vyras tik šypteli:

„Aš neskirstau gyvenimo į darbą ir poilsį – man gyvenimas yra dalykas, kuriame pilna visko. Manau, kad tada viskas žymiai paprasčiau – nereikia ilgų atostogų ar specialiai skirti laiko atostogoms, nes nereikia ilsėtis nuo gyvenimo. Manau, kad gyvenimą reikia gyventi.

REKLAMA

Kada neskirstai darbo ir šeimos, o viskas yra tarsi viena, tada nereikia uždaryti namų durų ir negalvoti apie darbą. Nematau jokių problemų, kodėl negalima su artimaisiais susitikus galvoti apie darbą, o darbe – apie šeimą.“

Eilę metų įtakingiausiu šalies žurnalistu tituluotas Edmundas ir jo pašnekovai nuo pirmadienio iki ketvirtadienio su žiūrovais visuomet sveikinsis tiesioginio eterio metu – nė vienas žodis čia nebegalės būti sugrąžintas.

Kiekvieną dieną laidoje bus aptariama svarbiausia dienos aktualija, o pirmuoju E. Jakilaičio svečiu šiandien taps Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų