Edita Vilkevičiūtė papuošė prancūziško žurnalo viršelį: prabilo apie meilę Lietuvai

Lietuvė manekenė Edita Vilkevičiūtė papuošė prancūziško žurnalo „Elle“ viršelį. Moteris ne tik pozavo žurnalo fotosesijai, bet ir davė interviu, kurio metu pasidalino savo grožio paslaptimis ir prisiminė Lietuvą.

5

Noras sugrįžti prie šaknų

Nors fotosesijoje Edita įsiamžino Ispanijos saloje Ibizoje, interviu metu ji apie savo gimtinę Lietuvą kalbėjo tik pačiais gražiausiais žodžiais ir apimta nostalgijos:

„Man patinka iš naujo atrasti šalį, kurioje užaugau. Lietuva vasarą labai graži! Gamtos kvapai man primena gražiausius vaikystės prisiminimus. 

Man patinka su mama užsiimti daržininkyste, stebėti, kaip dygsta daržovės, uogauti, ar išsitiesti ant žolės netikėto pogulio. Mano tėtis – šašlykų karalius, jis juos ruošia kai draugai ir šeima grįžta namo“, – pasakojo E. Vilkevičiūtė. 

Pailsėti – į salas, o poilsis geriausias – aktyvus

Modelis papasakojo, kur ir kaip labiausiai mėgsta atsipalaiduoti po darbų:

„Graikijos salas pamilau iš pirmo žvilgsnio. Ten vykti kiekvieną vasarą – beveik kaip priklausomybė. Paprasti jų pavadinimai mane verčia svajoti: Folegandras, Patmas, Amorgas, Antiparas, Serifas, Mikonas... ten vykstu susitikti su draugais.  Dar tiek vietų norėčiau pamatyti, o ir graikų virtuvės negaliu atsivalgyti!

Man patinka sportas lauke. Vienas didžiausių malonumų – žaisti tenisą lauke, kortuose. Neseniai prie Paryžiaus tam radau puikią vietą –  Tennis Club de la Chataigneraie. Man patinka apsistoti viešbutyje Il San Pietro di Positano, kuris turi vieną gražiausių kortų pasaulyje. 

Taip pat man patinka vandens sportas, mėgstu ilgus pasivaikščiojimus miške. Ypač po lietaus – kvapai nepaprasti“, – tikina E. Vilkevičiūtė. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Edita Vilkevičiūtė

Slaptas ginklas puikiai odai

Supermodeliui itin svarbu jo išvaizda. Edita Vilkevičiūtė žurnalui Elle France papasakojo, kaip jai pavyksta nevengiant saulės išlaikyti puikios būklės odą: 

„Bėgant metams tapau tikra deginimosi profesionalė. Man patinka, kai mano kūnas tampa gražaus įrudusio atspalvio. Tada oda atrodo lygesnė, labiau spindi, atspalvis tolygus. Labai saugau savo odą. 

Mano slaptas ginklas – „X-Treme Propolis SPF 45+“ apsauginis kremas veidui iš „Epicuren“. Vakarais naudoju itin tyrą alyvuogių aliejų ir „Premium Care Oil“„St Barth“. Ir žinoma, niekur neinu be savo „Chanel“ rankų kremo“, – pasakoja E. Vilkevičiūtė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų