E. Seilius savo būsimajai žmonai piršosi ne kartą

Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. populiariausioje pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ - amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventi ilgai ir laimingai išsipildytų.

Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atkleidė, kaip tuomet dar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė - puikus vyras, gali tekėti.

Operos solistas Edmundas Seilius su Kristina Zmailaite iki vestuvių draugavo 10 metų, jis piršosi ne kartą ir kai galų gale padovanojo jai sužadėtuvių žiedą, jis pasirodė per mažas. Kristina juokiasi prisiminusi tą kartą, kai pirmą kartą muzikos akademijos koridoriuje pastebėjo Edmundą, tiksliau pirmiausiai nepastebėjo, o išgirdo. Kažkas paklausė, kiek valandų, ir tuomet pasigirdo Edmundo suvalkietiškas „be dėšimt šėšios...“ . „Pasižiūriu kas ten toks, o ten toks baravykutis stovi“ – ir šiandien tai prisiminusi šypsosi Kristina.

Gretos Lebedevos artimas draugas olimpinės bronzos laimėtojas imtynininkas Aleksandras Kazakevičius kaip ji pati pripažįsta gana pavydus. Jis jai uždraudė demonstruoti savo sporto salėje ištobulintą kūną konkursuose ir pozuoti fotografijose su bikiniu. Tačiau Greta sako, jog tai meilės išraiška ir kai surandi savo antrąją pusę taip ir turi būti.

Tik ką antrą kartą vedęs verslininkas Romualdas Mačiulis vadina lietuvių vyrus mazgotėmis, nes jie bijo kurti šeimą ir įsipareigoti. Jis nelaukė nieko, įsimylėjęs Alesią Litvinionok, pasipiršo jai iškart. Šį vakarą 19.30 „Valandoje su Rūta“ visa tiesa apie meilę per populiariausią televiziją LNK.  


Rašyti komentarą...
a
anta
2014-08-28 23:17:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
seilius..... del to ir seiliojasi iki dabar
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų