„Visi mes žmonės ir visi galime klysti“ – sakė aktorė Eglė Jackaitė laidos „Kodėl?“ filmavime. Laidos autoriai šįkart nagrinėjo skyrybų temą.

Dvi atžalas auginanti ir dvi nesėkmingai pasibaigusias meilės istorijas išgyvenusi moteris kalbėdama apie neištikimybė tikino, jog išsiskirti – ką puola daryti visi – labai lengva. „Žinoma, jei neištikimybė periodiškai kartojasi, nėra nė kalbos. Turėtumei savęs negerbti, kad būtumei su tokiu žmogumi. Bet jei tai buvo vieną kartą ir jeigu žmogus nuoširdžiai gailisi, norėtų atstatyti visus santykius – aš tikrai jam padėčiau“, – tikino E. Jackaitė.

Moteris prisipažino, kad nepaisant jo, jog jos dėmesio siekiančių vyrų ne vienas, ji prieš pradėdama naujus santykius labai gerai pagalvoja. „Man, kaip turinčiai du vaikus, labai svarbu, kad žmogus būtų atsakingas“, – tvirtino E. Jackaitė.

„Aš puikiausiai galiu susitvarkyti su savo vaikais viena ir viską padaryti galiu viena. Bet meluočiau, jeigu sakyčiau, kad nenorėčiau vyro, kuris koja kojon žengtų kartu su manimi“, – prisipažino aktorė.


Rašyti komentarą...
Šiauliai
2010-10-20 22:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
tau to neprireiks, nėr šansų, kad kas tave pamiltų
Atsakyti
0

?
?
2010-10-21 14:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kodėl tokie pikti komentatoriai?
Atsakyti
0

l
leta
2010-10-27 12:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesvarbu tu garsus žmogus ar niekam nežinomas, nes vedybos tai loterija ir ne visiems joje pasiseka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų