E.Dragūno širdies draugės kadruose – atjaunėjęs Selas ir saldi it pasaka meilė

Atlikėjas Egidijus Dragūnas visada vengė kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą ar dažnai dalytis asmeninėmis nuotraukomis. Tačiau situacija pakito, kuomet į jo gyvenimą įžengė Kotryna Kozlovaitė. Modeliu dirbanti mergina pakerėjo dainininką, todėl savo meile jie vis dažniau yra linkę dalintis viešai.

22

Socialiniame tinkle „Instagram“ pora šiuo metu dalijasi pasakiško grožio vaizdais iš Azijos. Įsimylėjėliai aplankė Singapūrą, Tailandą ir kitus lietuvio skoniui egzotiškas šalis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E.Dragūno širdies draugės kadruose – atjaunėjęs Selas ir saldi it pasaka meilė

Į pažintinę kelionę kartu leidosi ir E. Dragūno sūnus. Nuotraukose matyti, kad berniukas ir K. Kozlovaitė sutaria tiesiog puikiai. Šeima mėgavosi ne tik saulės, vandens ar smėlio malonumais, bet ir važinėjosi motoroleriais, ragavo vietinės virtuvės maisto.

Viename iš „Sel“ grupės lyderio kadrų gerbėjai pastebėjo, kad šalia jaunos širdies draugės atjaunėjo ir pats E. Dragūnas. „Egidijus su laiku tik jaunėja“, - po bendra poros nuotrauka brūkštelėjo komentatorius.

Socialiniame tinkle „Instagram“ tarp E. Dragūno ir K. Kozlovaitės galima vis dažniau pastebėti meilės prisipažinimų ar romantiškų akimirkų drauge.

Pora apie savo romantiškus jausmus prisipažino 2017-ųjų metų vasaros pradžioje.


Rašyti komentarą...
G
Giedrasas
2018-02-05 13:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Selas ir jo charakteris yra tikrai lb sunkus nesuvokiama kaip kokia moteris su jo idiotizmu gali gyventi.. Nebent jinai yra konkreti gold digger'e.
Atsakyti
0

T
Ta pati
2018-02-05 14:09:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek ilgai
Atsakyti
0

N
Nepamenu
2018-02-05 17:49:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo kaip tevas su dukra ir sunum. Tokios poreles kelia sleikstuli... Ziariai tikiuos kad cia rimta draugyste, nest kitaip.. wtf
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų