Džiugi žinia: grupės „120“ narys Šarūnas antrą kartą tapo tėčiu

Aktoriaus, atlikėjo ir grupės „120“ nario Šarūno Januškevičiaus šeimoje – džiugios žinios.

41

Žinomas atlikėjas prieš praėjusių metų Kalėdas antrą kartą tapo tėčiu. Jam su žmona gimė sūnus. Šią žinią jis patvirtino ir naujienų portalui tv3.lt

Šarūnas juokavo, kad jo sūnus gimė beveik kaip Kristus – gruodžio 22 dieną. Jam suteikė neįprastą – Chato vardą, kurio tarimas yra „Šatas“. Tam yra ypatinga priežastis – jie su žmona norėjo, kad vardas turėtų ir lietuvišką, ir prancūzišką prasmę.

Tiesa, anksčiau Šarūnas yra suvaidinęs vieną labai įsimintiną personažą. Jis sakė, jog filmavimo aikštelėje tarp moterų jautėsi puikiai, tačiau ar galima taip pasakyti apie Jokūbą – tebūnie lieka intriga.

„Perskaitęs scenarijų galvojau, kad Jokūbas yra visiška mano priešingybė, žmogus, orientuotas į šeimą, stabilumą, santykius, na, toks nuoboda. Galvojau, kad aš jau toks tikrai nenorėčiau būti (juokiasi). Tačiau kaip įdomu buvo patirti, pajusti, suprasti žmogų, vertinantį visiškai kitus dalykus... Ir dabar, jau patyręs, pajutęs, supratęs, nebesu šiais klausimais toks kategoriškas. Truputį „suJokūbėjau“, – apie jo vertybinius pamatus sudrebinusį filmą „Ir visi jų vyrai“ pasakojo Š. Januškevičius.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džiugi žinia: grupės „120“ narys Šarūnas antrą kartą tapo tėčiu

 


Rašyti komentarą...
A
As
2021-01-17 14:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tau gal zmona prancuze....
Atsakyti
0

J
Jooo
2021-01-17 12:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man dzin
Atsakyti
0

a
aciū dzievuliui
2021-01-17 13:44:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal dar rečiau matysim jį visur.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų