Dukra neprižiūri senos motinos, nes ši jos nemylėjo

Kartais pasiklausius LNK laidos „24 valandos“ herojų pasakojimų, susidaro įspūdis, kad Hanibalas Lekteris iš garsiojo filmo buvo tik nekaltas avinėlis. „Mušė, spardė, sulaužė kelis šonkaulius, išpešė plaukus, po egzekucijos atrodžiau kaip velykinis margutis,“ – taip apie susitikimą su savo dukterėčia Vida pasakoja jos teta. Jai antrina jos sesuo, kita Vidos teta. Garbaus amžiaus moterys kreipėsi ir kreipėsi į „24 valandas“, sunerimusios dėl vyriausiosios sesers, Vidos mamos, likimo.

93-ejų metų amžiaus, tačiau šviesaus proto ponia Bronė gyvena viena. Ji nevaikšto, tad vienintelė moters viltis bei paguoda – kaimynė, užkurianti pečių ir pagaminanti valgyti. Anksčiau senole rūpinosi sūnus, tačiau neseniai jis iškeliavo Anapilin. Liko jau minėta duktė Vida, tačiau ji, pasak tetų, po brolio mirties pirmiausiai pasirūpino namelio, kuriame gyvena jos mama, paveldėjimo dokumentais. Nuo tada ji motinos nelanko ir visiškai ja nesirūpina. Neva prieš pusmetį, parvežusi mamą iš ligoninės, teištarė: „Nusprok“ ir daugiau, kaip sakoma, akyse nesirodė.

Keisčiausia, kad pati Vida, kaltinama baisiais dalykais, labai ir nesigynė. Iš karto pareiškė, kad mama jos nemylėjo, tad ir ji dabar atsako tuo pačiu. Tačiau laidos komandos įkalbėta, visgi sutiko aplankyti motiną.

Kuo baigėsi ši skausminga akistata, „24 valandos“ papasakos šio antradienio vakarą 16.40 val. per LNK. Vedėjas – Egidijus Knispelis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų