Dragūnas švelniai pašiepė kolegas muzikantus: kirto į skaudžią vietą

Praėjusią savaitę išskirtinį šou viena žinomiausių Lietuvos koncertinių grupių SEL surengė Lietuvos sostinėje, o dabar visa komanda keliasi į Kauną, rašoma pranešime spaudai.

12

Čia, „Žalgirio“ arenoje, SEL drebins sienas šeštadienį. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas džiaugdamas praneša: „Eilinį kartą skelbsime sold out.“

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. SEL koncertas Vilniuje

Pasak Egidijaus, jau yra žinoma, kiek tūkstančių žiūrovų susirinks į jo grupės pasirodymą šį savaitgalį. „Dėkodamas gerbėjams pranešu, kad šeštadienį mūsų bus 17 tūkstančių. Būtent tiek klausytojų pamatys šou, kuris bus kitoks nei prieš savaitę parodytas Vilniaus publikai“, – sakė muzikos žvaigždė.

Tiesa, E. Dragūnas nepiktai pašiepė kolegas muzikantus, kurie uždengę pusę arenos erdvių vėliau garsiai skelbia, kad išpardavė visus bilietus ir jų, esą, klausė sausakimša salė. „Mes su visa grupe SEL Kaune kasmet renkame pilną „Žalgirio“ areną ir mums nereikia uždaryti pusės erdvių, kad praneštume, jog buvo sold out“, – šyptelėjo Egidijus.

Kadangi iš anksto žinoma, kad į koncertą susirinks didžiulė minia SEL gerbėjų, organizatoriai prašo į šou Kaune rinktis kaip įmanoma anksčiau ir tokiu būdu išvengti didelių spūsčių. Taip pat prašoma į „Žalgirio“ areną atvykti viešuoju transportu ar taksi. 

„Kadangi tai bus paskutinis savaitgalis prieš didžiąsias metų šventes, greta arenos esančiame prekybos centre bus itin daug pirkėjų, nebus laisvų vietų parkuoti automobilių ir arenos prieigose, tad geriausia būtų atvykti ir iš anksto ir su taksi“, – kalbėjo organizatoriai.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2019-12-17 16:44:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kokio mentaliteto žmonės eina į selo koncertus..
Atsakyti
-12

C
Che
2019-12-17 22:27:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiksciok i savo baznycia ir neziurek pro rakto skylute kur tau nereikia.
Atsakyti
-3

X
XXX
2019-12-17 17:25:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nоrite susіrasti mе­rginą vi­еnai nа­kčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.f­un
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų