Apie skyrybas paskelbęs Bareikis atskleidė, ką norėtų pakviesti į pasimatymą

Sausio 3 d. Lietuvos kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinė filmo herojė, įkūnyta aktorės Jurgitos Jurkutės-Širvaitės, leisis į aklų pasimatymų karuselę. Vienu jos partneriu taps juoko ašarą nubraukti priversiantis Vido Bareikio kurtas personažas, rašoma pranešime spaudai.

7

Iš jaudulio prisigėrusį į aklą pasimatymą atėjusį vyrą suvaidinęs aktorius prisiminė, kad gyvenime jam taip pat teko patirti nesėkmingų pasimatymų laikotarpį.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Akimirkos iš filmo „Tobulas pasimatymas“

„Vėlyvuoju mokyklos laikotarpiu turėjau tikrai daug pasimatymų. Mėginau susirasti išrinktąją, man nesisekdavo, net turėjau tokią legendinę frazę. Ją dažniausiai ištardavau po kokios savaitės bendravimo“, – atsiminė V. Bareikis.

„Sakydavau: „Žinai, žmonės santykiuose prieina tokį etapą, kai arba jį peržengia ir keliauja toliau, arba turi skirtis, bet, žinoma, gali likti draugais. Mūsų yra antrasis variantas.“ Juokingiausia, kad tuo metu mąsčiau, kad šie žodžiai – tokie teisingi, juos ištaręs padariau kažką etiško. Galima atspėti, kad draugais nelikdavome“, – juokėsi žinomas aktorius. 

Paklaustas, kokį žmogų Vidas dabar norėtų pakviesti į „Tobulo pasimatymo“ premjerą, kad ji būtų tikrai tobula, vyras užminė tikrą mįslę. „Tikrai norėčiau nueiti su Dalia Grybauskaite – ji man paliko labai didelį įspūdį, tikiu, kad iš jos galima daug pasimokyti. Tuo pačiu yra dar vienas žmogus, kurį tikrai norėčiau pakviesti, bet jo minėti negaliu. Galite tik parašyti, kad jis tikrai žino apie šitą mano norą“, – paslaptingai nutęsė V. Bareikis. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar praėjusios savaitės pabaigoje dainininkas su žmona Jurga Šeduikyte paskelbė, jog suka skirtingais keliais.


Rašyti komentarą...
.
.
2019-12-18 04:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnelis neeilinis
Atsakyti
0

P
Petruks
2019-12-19 09:27:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai svarbus įvykis, skiriasi Bareikis, suds tas skvernelio išasfaltuotas kelias. Bet ką daryt su Bareikių? CNN irgi nerimauja, tuoj praneš savo portaluose. Svarbu visiems, labai svarbu.
Atsakyti
0

M
Menko kino vartotojas
2019-12-17 13:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl daug triukšmo, kvailo teksto, netikroviško siužeto neprigirdinčiai provincijos auditorijai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų