Donatas Montvydas viešai paskelbė svarbią datą

Ištikimiausi Donato Montvydo gerbėjai šįryt turėjo galimybę sužinoti išskirtinę naujieną. „Facebook“ tiesioginėje transliacijoje atlikėjas paskelbė oficialią koncerto didžiausioje šalies arenoje datą. Paaiškėjo, kad „Žalgirio“ arenoje D. Montvydas koncertuos gruodžio 26-ąją.

35

„Šiandien jau drąsiai galiu pranešti, kad ypatingą dieną, per pačias Kalėdas, įvyks vienintelis šou arenoje, kuriam kartu su komanda pradedame ruoštis jau dabar. Daug idėjų, daug užmojų, tačiau viską sisteminame ir, manau, kad bus tikrai puikus renginys! Tokią dieną tokioje vietoje norisi tikrai gerai praleisti laiką ir, žinoma, nustebinti susirinkusius“, – atvirauja Donatas.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D. Montvydas rytą pradėjo nutrūktgalvišku išbandymu ir paskelbė svarbią datą

Pasak renginio organizatorių, kaip ir visuomet didžiausias dėmesys skiriamas muzikos kokybei bei tam, kad susirinkę žmonės būtų nustebinti inovatyviais techniniais sprendimais bei visi kartu sukurtų įsimintiną renginį.

Koncerto metu atlikėjas pasirodys su pilnu sąstatu muzikantų, su kuriais pristatys ne tik hitais tapusius kūrinius, tačiau ir visiškai naujus, prie kurių kūrybos šiuo metu dirba studijoje.

„Mano tikslas, kad savo mėgstamas dainas rastų kiekvienas, todėl labai atsakingai tam ruošiuosi. Pažadu, kad programa aprėps įvairius kūrybos periodus, o svečiai scenoje dar ir padės prisiminti tam tikrus momentus“, – teigia linksmai nusiteikęs atlikėjas.

Koncerto datos atskleidimas nebuvo vienintelė staigmena, kurią fanams padovanojo D. Montell. Rytą Katedros aikštėje leidęs atlikėjas paragintas gerbėjų čia atliko savo legendinį salto.

Gavęs tokią užklaustą dainininkas dar spyriojosi. „Bijau, kad mano naujas bomberis...“, – neužbaigdamas sakinio tarstelėjo D. Montell, tačiau visgi ryžosi iššūkiui.

Šį triuką jau matėme „Eurovizijoje“, o vėliau ir „Siemens“ arenoje. Tuomet atlikėjas ryžosi dar pavojingesniam išbandymui – šoko per degantį žmogų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų