Dizainerė Victoria Beckham apsirėdė „pimpačkiuko“ kostiumu NUOTRAUKA STRAIPSNYJE

Dizainerė Victoria Beckham gerbėjus nustebino neįprastu garderobo pasirinkimu.

Preciziškai apdarų kombinacijas derinanti ir viešumoje nepriekaištingai atrodanti britų dizainerė, futbolininko Davido Beckhamo žmona pasivaikščiojimui mieste pasirinko neįprastą, „pimpačkiuko“ kostiumą.

„Mirror“ skelbia, kad šis dizainerės kostiumas yra atsako, į Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus apie dizainerės dukrelės Harper įprotį nešioti čiulptuką, forma.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad dienraštis „Daily Mail“ paviešino tekstą, kuriame kritikuojama garsi pora. Tekste remiamasi specialistų patarimais, kuriuose teigiama neva čiulptuko nešiojimas gali pakenkti vaiko sąkandžiui. Perskaitęs šiuos žiniasklaidos pareiškimus netylėjo futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas. 

„Kodėl žmonės jaučia turintys teisę kritikuoti tėvus, neturėdami faktų? Kiekvienas tėvas žino, kad jeigu jo vaikas nesijaučia gerai, turi karščio, jie daro viską, kad vaikas nusiramintų. Pagalvokite du kartus prieš kritikuodami kitų žmonių vaikus, nes tam jūs neturite teisės“, – socialinio puslapio paskyroje rašė futbolininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų