Didžiausia Ž. Stakėno gyvenimo pergalė – jo šeima

TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas, ką tik nusifilmavęs pirmoje naujojo LNK sezono „Aistra nugalėti“ laidoje „KK2 penktadienis“, užtikrintai teigia, jog jo asmeninė pergalė, kuria labiausiai didžiuojasi, yra jo šeima. „Niekas gyvenime nenutinka be aistros, taip atsirado ir vaikai“, – juokiasi Žygis.

Prakalbus apie šeimą, Ž. Stakėno veidas nušvinta – šeima jam visuomet buvo svarbiausias dalykas ir siekis. „Nežinau, ar mano gyvenime įvyks kas nors dar reikšmingesnio, - sako jis, - šeima sustatė viską savaime į vietas“. Anot Žygio, mažiau pasisėdėjimų su draugais ir nereikšmingų naktinėjimų išėjo tik į gera – jis tapo atsakingesnis.

8 ir 4 metų sūnus auginantis „KK2 penktadienio“ vedėjas teigia, jog jo šeimoje visi labai mėgsta laimėti, ypač vyresnėlis. „Jis niekuomet nenusileidžia ir laimėti siekia visur ir visada. Mažasis taip pat ne iš kelmo spirtas, lengvai vyresniajam nepasiduoda“, - pasakoja Žygis.

Paklausus, kaip TV laidų vedėjui gyvenime pavyksta pasiekti tikslus ir pergales, jis neneigia – būna, kad visą gyvenimą ko nors sieki, o to įgyvendinti taip ir nepavyksta. Arba kaip tik – priešingai. Anot Žygio, konkuruoti jis neturi nei su kuo, nei dėl ko. „Verslo neturiu, kolegomis džiaugiuosi ir didžiuojuosi, sportas irgi labiau mėgėjiškas bei draugiškas, tad konkurencijos nei mėgstu, nei nemėgstu, su ja tiesiog nesusiduriu“.

Paklausus, ar pats Ž.Stakėnas pergalių siekia bet kokia kaina, vedėjas kuklinasi. „Lipti kitiems per galvas – ne mano stilius. O gal reikėtų? Esu pakankamai kuklus ir paprastas, galbūt kartais tai ir nepadeda“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų