„Didysis penktadienio filmas“ bus pritaikytas klausos negalią turintiems žiūrovams

Jau nuo šio penktadienio, vasario 17-osios, kiekvienas TV3 „Didysis penktadienio filmas“, rodomas 19.10 val., bus pritaikytas ir tiems, kurie negali girdėti, tačiau nori pilnavertiškai mėgautis geriausiu pasaulio kinu.

Pirmasis toks TV3 bandymas per Kalėdas – net du kompiuterinės animacijos šedevrai – gruodžio 25-ąją „Kalėdinis Madagaskaras“ ir gruodžio 26-ąją „Ledynmetis. Mamuto Kalėdos“ – kurie buvo ne tik profesionaliai įgarsinti lietuviškai, o ir titruoti lietuvių kalba, sulaukė itin didelio palaikymo iš klausos negalią turinčių asmenų, jų šeimų ir artimųjų.

Specialiu, visame pasaulyje visuotinai priimtu ryškiai geltonu ženklu bus žymimi ir visi „Didžiojo penktadienio filmo“ anonsai, todėl jį bus nesudėtinga įsidėmėti tiek suaugusiems, tiek vaikams, o specialiai titruoti filmai leis kiekvienam žiūrovui pasinerti į kvapą gniaužiančias kino istorijas.

Pirmasis šiuo ženklu pažymėtas filmas – premjerinė komedija visai šeimai „Seni vilkai“ (Old Dogs) jau šį penktadienį 19.10 val. karaliaus TV3 televizijos ekranuose. Kino grandai – dviems „Oskarams“ nominuotas Johnas Travolta ir „Oskaro“ laimėtojas Robinas Williamsas šioje istorijoje įkūnys užkietėjusius senbernius, kurių „katino dienos“ staiga bus suskaičiuotos, kai ant jų galvų tiesiogine to žodžio prasme nukris septynmečiai dvyniai! Kaip su šia užduotimi susidoros vyrukai, kurių gyvenimuose vaikų auginimo patirties nė su žiburiu nerasi?

REKLAMA

Nors šių herojų gyvenimo istorijos skirtingos, o charakteriai – rodos nesuderinami, Čarlis ir Denas – verslo partneriai ir geriausi draugai, pastebintys, kad pamažu ima panašėti vienas į kitą. Tėčių vaidmuo – jiems abiems vienodai svetimas ir naujas, tad iš koto verčiančių situacijų netruks.

Beje, šį filmą pagrįstai galima vadinti šeimyniniu ne tik dėl siužeto vingių: jame vaidina visa J. Travolta'os šeima: jis pats, žmona Kelly Preston ir viena iš šeimos dvynių – Ella Bleu Travolta, kuriai šis vaidmuo kine buvo pirmasis gyvenime.

Šio filmo anonsas, pritaikytas klausos negalią turintiems žiūrovams:


Vasario 24-ąją, penktadienį, tuo pačiu laiku TV3 eterį okupuos geriausi pasaulyje šnipai – jūrų kiaulytės! Iš koto verčiančioje kompiuterine animacija pagardintoje veiksmo komedijoje „G būrys“ (G-Force) slaptą vyriausybės programą vykdančios, naujausia ir tobuliausia įranga apsiginklavusios keturkojės išsiaiškins, kad pasaulio likimas – tik jų letenėlėse!

Į šį kvapą gniaužiančių nuotykių sūkurį įsivels ir garsieji Holivudo aktoriai – „Auksinio Gaublio“ savininkas, „Hario Poterio“ (Harry Potter) ir „Tegyvuoja meilė!“ (Love Actually) žvaigždė – Billas Nighy bei „Emmy“ apdovanojimui nominuotas komedijos „Pagirios Las Vegase“ dievukas Zach Galifianakis! Kino teatrų lankytojai ir kino kritikai teigia, jog šiuo filmu, iš juoko susiėmę už pilvų mėgausis ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.


Rašyti komentarą...
a
alke
2012-02-15 17:16:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
senienos ten ne filmai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų