Dėmės nepavyko nuslėpti: Justinas Bieberis patyrė „nelaimę“

 Savo skandalingais poelgiais sensacijas kuriantis atlikėjas Justinas Bieberis – vėl žiniasklaidos akiratyje. Tik šį kartą jam gali labai nepatikti tai, ką jis išvys.

37

Ketvirtadienio vakarą užsienio žiniasklaida išplatino nuotraukas, kuriose Justinas užfiksuotas keliaujantis gatve. Paparaciai dažnai fiksuoja tiesiog pasivaikščioti keliaujančias žvaigždes, tik šį kartą priežastis buvo.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėmės nepavyko nuslėpti: Justinas Bieberis patyrė „nelaimę“

Fotografai įamžino dėmę ant jo 662 eurų kainuojančių sportinių kelnių ir netruko paskelbti, kad dainininkas apsišlapino. Pastebėjęs žiniasklaidą Justinas greitai pasuko link savo prabangaus automobilio ir išvažiavo. 

Naujienų portalas „TMZ“ pirmasis paskelbė, kad atlikėjas patyrė nelaimę, vis dėlto netrukus dėl to kilo pasipiktinimas. Gerbėjai suskubo ginti Justiną ir teigti, kad jų dievukas kelnes aplieti galėjo vandeniu ar sultimis.


Rašyti komentarą...
R
RENA
2017-02-26 11:03:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu būtų apsišlapines tai būt nubėgę per visas kelnes, jei sėdint tai ir užpakalis būtų šlapes, o dabar aiškiai apsipylė. PabNDYKIT PAPARACIAI APSIŠLAPINT IR PAMATYSIT JOG AŠ TEISI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų