Dar viena „Simpsonų“ pranašystė: išpranašavo milijardieriaus skrydį į kosmosą

„Simpsonų“ kūrėjai ir vėl tai padarė – jie išpranašavo Ričardo Bransono skrydį į kosmosą.

5

Jų nepakartojami pranašiški sugebėjimai buvo dar kartą patvirtinti liepos 11 d., kai „Virgin Galactic“ įkūrėjas, milijardierius Ričardas Bransonas išskrido į kosmosą.

Bransono kelionę prognozavo ilgai trunkanti „Fox“ animacinė komedija dar 15-oje 25 sezono dalyje, kuri buvo rodoma 2014 m. kovo 23 d, rašoma deadline.com.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Richard Branson

Epizode, pavadintame „Meno karas“, meno klastotojas Klausas Ziegleris giriasi savo darbu Lisai Simpson teigdamas, kad jo klastotės „teikia malonumą viso pasaulio žmonėms. . “

Daugybė personažų įrodo jo mintį. Tarp jų yra ir Bransonas, kuris matomas besigrožintis paveikslu, plūduriuojantis erdvėlaivio interjere.

Tai vienas pirmųjų pastebėjo „Twitter“ vartotojas Aditya Kondawar.

Milijardieriaus ekspedicija yra naujausias įvykis, kurį prognozavo „Simpsonai“, per daugiau nei 30 metų eteryje. Tarp kitų yra 2003 m. Siegfriedo ir Roy'o tigro ataka, „Disney“ įsigytas „20th Century Fox“ ir Donaldo Trumpo tapimas prezidentu.

Bransonas į kosmoso erdvę pakilo devyniomis dienomis anksčiau nei „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas bei jo aviacijos ir kosmoso gamintojų kompaniją „Blue Origin“.

„Tai buvo geriausias gyvenimo potyris“, – sakė Bransonas apie savo žygį į kosmosą. „Dabar žvelgdamas žemyn į kosmodromą, sveikinu visus sukūrus tokį gražų lėktuvą ir atlikus visą sunkų darbą, kuris leidžia pasiekti tiek daug“.


Rašyti komentarą...
h
heila
2021-07-19 09:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
buvai aukščiau?
Atsakyti
0

J
Jonas
2021-07-18 21:33:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš esuprantu50-70km y viršu ir jau randa kosmosaydomu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų