• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tėvo dieną laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatingas svečias, dviejų vaikų tėtis, verslininkas Danielius Bunkus. Jo tėvystė nėra įprasta, nes savo atžalų – sūnaus Kristupo ir dukros Nicolės priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo. 

Tėvo dieną laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatingas svečias, dviejų vaikų tėtis, verslininkas Danielius Bunkus. Jo tėvystė nėra įprasta, nes savo atžalų – sūnaus Kristupo ir dukros Nicolės priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras išsiskyrė, bet tai nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo. 

REKLAMA

Ar lengva būti išsiskyrusiu tėčiu? Su kokiais iššūkiais Danielius dabar susiduria ir koks jo santykis su vaikų mamomis? Ar norėtų dar kada nors sukurti šeimą ir susilaukti daugiau vaikų? O gal Danieliaus širdis šiandien jau užimta? 

Vaikų skirtumai

Verslininkas į filmavimą atvyko ne vienas – jį atlydėjo dvylikametis Kristupas ir šešiametė Nicolė. Vyras teigia, kad abu vaikai gan skirtingi, bet nepaisant to sutaria puikiai ir labai vienas kitą myli. Danielius juokiasi, kad dukra yra visiškas meilumo įsikūnijimas, nes jai visi žmonės aplink geri, o į paauglystę žengiantis Kristupas labai išdykęs ir nenustygstantis vietoje.

REKLAMA
REKLAMA

Prisiminus savo vaikystę, tai mano auginime daugiausia dalyvavo mama, nes tėvas ne itin daug tam skyrė laiko – jie kartu negyveno, bet tėtis jau seniai miręs. Gal todėl pasąmoningai norisi skirti daug laiko savo vaikams. Noriu, kad jie turėtų kuo daugiau to mano dėmesio, nei kad aš turėjau iš savo tėčio. Aš manau, kad tėvo ir sūnaus santykis yra labai svarbu, o Kristupas yra pirmas vaikas, todėl stengiausi tą santykį formuoti nuo mažų dienų. <…>

REKLAMA

Man svarbiausi žmonės pasaulyje yra mano vaikai. Žmonos gali keistis, kaip praktika rodo, bet kaip gali nutrūkti ryšys su vaiku, jeigu išsiskiri? Kad ir kaip buvusio mylimo žmogaus nekęstum, ar pyktum, tačiau vaikas su tuo visiškai nėra susijęs. Todėl tų, kurie nutraukia santykius su vaikais po skyrybų, aš nesuprantu ir man tai keista bei nesuvokiama”, – sako Danielius. 

REKLAMA
REKLAMA

Jis pasidžiaugė, kad su abiejų vaikų mamomis šiandien sutaria puikiai, tiesa, neslepia, kad ir su Natalija, ir su Viktorija buvo visko. Ypač skaudžios skyrybos buvo su dukros mama, kai ji nusprendė sieti gyvenimą su Danieliaus bičiuliu Laurynu Suodaičiu. Tačiau iširus jo ir Viktorijos šeimai, ledai pajudėjo moters santykiuose su Danieliumi. Kaip jiems sekėsi vėl rasti bendrą kalbą? Ar vyrui pavyko nuoširdžiai atleisti?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mintys apie stabilius santykius

Nors verslininkui dažnai klijuojama mergišiaus etiketė, jis prisipažįsta, kad pagalvoja ir apie ilgalaikius santykius. O kas ta paslaptinga gražuolė Samanta, kartais pozuojanti šalia žinomo vyro?

Jeigu man reikėtų antros pusės – aš ją užvakar būčiau turėjęs, bet man nebaisiai to reikia. Dabar gerai taip, kaip yra ir aš atvirai tai deklaruoju. Visoms merginoms tą patį sakau, kad be tavęs yra dar kokios keturios, penkios ir viskas. Jeigu tinka, tai tinka, o jei netinka – bučkis į kaktą ir viskas. Visgi sakyti, kad man tikrai nereikia stabilių santykių – negaliu. Kaip tas posakis yra, kad tu planuoji, o Dievas juokiasi. Todėl ar tas įvyks, ar neįvyks aš visiškai nepergyvenu”, – sako Danielius.

REKLAMA

Paklaustas, ar turi užtektinai laiko sau, vyras nedvejodamas atsakė, kad taip ir atskleidė, kad daug keliauja, o šiuo metu rašo net kelias knygas. Apie ką jos ir kodėl dar nepasiekė skaitytojų? Laidos vedėjai nuoširdžiai nustebus, kad Danieliui patinka rašyti, jis pašmaikštavo: „Tu, Renata, turbūt nebuvai tikra, ar aš išvis skaityti moku, ar ne?”

Vyras neslepia, kad apie save tenka išgirsti įvairių stereotipų, bet jis geriausiai žino, koks yra iš tikrųjų. Bet svarbiausia, pasak Danieliaus, kad tai žino brangiausi žmonės – vaikai. O kokį svarbų daiktą Danielius atsinešė į studiją? Kaip šis susijęs su Kristupu ir Nicole? Laidoje išvysite, kaip jie pasveikino tėtį ir tiesiogiai išgirsite, koks jis yra savo vaikų lūpomis.

REKLAMA

Visą pokalbį su Danieliumi Bunkumi žiūrėkite straipsnio pradžioje. 

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Traukit lauk iš eterio šitą buratiną. Tik save negerbianti merga gali džiūgauti tokiu ožiu. Giriasi viskuom, bet iš tikrųjų, plikas kaip tilvikas. Jis net nevyriškas! Kažkoks gyvenimo nesusipratimas! TRAUKIT LAUK ŠITĄ NEVYKĖLĮ!
Nejaugi Tėvo dieną nebuvo kito personažo nei Bunkus. Tėvas yra tas, kuris augina vaikus šeimoje, o ne ateinančius į svečius ar tuos, kuriuos galima atsivesti į pokalbių laidą reklamai. Visi tv3. lt straipsniai apue Bunkų, tai tėvo parodija, panašiai kaip Šedžius- kugelis, prisidirbęs vaikų nuo skirtingų moterų ir reklamuojasi " gero" tėvo įvaizdžiu. Yra tėvų, auginančių vaikus darniose šeimose, kodėl apie juos nerašoma, gal todėl, kad jie dori, kuklūs žmonės, nesiūlantys piniginio atlygio už pigią reklamą...
Vaje, atsirado mat, Lietuvos pislusis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų