„Dambis“ – didžiaausis drambliukas nuskraidins į stebuklingą cirko pasaulį

Žavingi animaciniai filmai labai mėgiami ne tik mažųjų žiūrovų, bet ir jų tėvelių. Tad šį sekmadienį laukia dar viena nuostabi animacinė juosta jaukiam šeimyniniam vakarui – „Dambis“. Tai spalvinga istorija apie didžiaausį skraidantį drambliuką ir stebuklingą cirko pasaulį.

4

1941 m. „Disney“ sukurtas animacinis filmukas apie skraidantį drambliuką Dambį iki šiol išlieka vienu smagiausių ir mylimiausių animacinių pasakojimų istorijoje. Siekiant išlaikyti nuostabų personažą, 2019 m. buvo sukurta šiuolaikiškesnė, modernesnė animacinio filmo versija.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Dambis“ – didžiaausis drambliukas nuskraidins į stebuklingą cirko pasaulį

Šis filmas pasakoja apie keliaujantį cirką, kurio žvaigžde tampa skraidantis drambliukas Dambis. Vieną dieną cirko savininkas Maksas Medici nuspręs pakviesti buvusią scenos žvaigždę Holtą Farrier kartu su jo vaikais Mile ir Džo pasirūpinti naujagimiu drambliuku, turinčiu neįprastai dideles ausis. Visi nustebs, kai šios didelės ausys drambliuką iškels į padanges. Tuomet mažas drambliukas taps didžiuoju cirko gelbėtoju ir sugrąžins cirką į aukso amžių! Toks pasirodymas nepraslys pro akis didelio cirko ir atrakcionų parko savininkui Vanderverui, kurio kėslai tik iš pirmo žvilgsnio atrodys geri. Skraidantis drambliukas bus įdarbintas naujausiame ir ypatingai dideliame Dreamland pramogų pasaulyje...

Pagrindinis filmo personažas – animuotas drambliukas Dambis išsiskiria ne tik ryškiomis žydromis akimis, bet ir didžiulėmis ausimis, kurių pagalba jis skraido. Režisierius labai sužmogino šį personažą, todėl žiūrovams, ypač vaikams, bus tikrai paprasta susitapatinti su Dambiu.

Filme gausu ir kitų įdomių animuotų personažų: pasiutusios beždžionės, gyvai į aplinką reaguojančios pelės, savo elgesį kontroliuoti galinčios kobros. Puikus ir aktorių kolektyvas: Colinas Farrellas, Michaelas Keatonas, Danny‘s DeVito, Eva Green ir kiti.

Aktoriai, animuoti personažai, įspūdingi kostiumai ir dekoracijos, tikrų cirko artistų atliekami numeriai sukuria ypatingą cirko pasaulį. Štai keletas įdomių faktų apie tai:

1. Kostiumų dailininkės Colleen Atwood komanda sukūrė daugiau nei 200 kostiumų pagrindiniams veikėjams ir dar 500 antraeiliams personažams.

2. Colleen Atwood atskleidė, kad filme nėra nė vieno juodai baltai dryžuotos aprangos, kuri dažniausiai būdinga cirkui.

3. Aktorius Roshanas Sethas, vaizduojantis gyvačių kerėtoją, daugumoje scenų ant kaklo nešiojo tikrą gyvą pitoną.

4. Filme daugelis aktorių yra tikri cirko atlikėjai.

Nepraleiskite šio ypatingo filmo vaikams ir suaugusiems jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų