Praėjusį šeštadienį LNK realybės šou „Radži ieško žmonos“ dalyvė Daiva priėmė svarų iššūkį – tiesioginiame eteryje pasidarė tatuiruotę, simbolizuojančią jos ir svajonių jaunikio Radžio meilę. Galutinio rezultato žiūrovai tąkart neišvydo. Šį vakarą Daiva jau viešai džiaugiasi Radžiui skirtu piešinėliu.

Ant Daivos rankos atsirado juoda stilizuota žvaigždutė, kurios viduryje – raidė „R“.

„Jeigu netyčia Radži manęs neišsirinks, teks ieškoti vaikino su tokia pat pirmąja vardo raide. Taipogi „R“ galėtų reikšti „rūrą“, – kvatodamasi tatuiruotę komentuoja Daiva.

Merginos tatuiruotė itin patiko Radžiui. Už drąsą įrodant meilę jis merginai suteikė neliečiamybę. Daivos konkurentės irgi pagyrė ją už drąsą ir prisipažino – tokio iššūkio jos veikiausiai pabūgtų.

„Manau, Daiva padarė tai, ko nebūtumėm drįsusios nė viena iš mūsų“, – sakė projekto pankė Elena.

„Radži ieško žmonos“: Daiva ant riešo išsitatuiravo „R“ raidę (nuotr. LNK)„Radži ieško žmonos“: Daiva ant riešo išsitatuiravo „R“ raidę (nuotr. LNK)


Rašyti komentarą...
N
Nematau
2012-11-12 10:51:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokių patyčių ir jokios gėdos.Čia yra tik šou,aš jį priimu kaip žaidimą.Visose laidose visko yra,čia nėra jokio porno,o kad merginos pasirodė su bikiniais tai nieko naujo,jau tų bikiniuotų matėme tiek ir tiek.Jei kam tas šou nepriimtinas,niekas neverčia jo žiūrėti.Bus tų šou dar ne vienas,bus ir jose dalyvaujančių.Kiekvienas turi savio galvą ant pečių ir sprendžia pats ,nėra ko sirgti svetimomis bėdomis,o dukterys ir sūnūs tiek visko prisižiūri internete ir dar neaišku kaip jie elgiasi,kai nemato tėvelių akys.
Atsakyti
-1

v
vaidulė
2012-11-10 22:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
šiandiena laida man labai patiko,gal per visa šou pirma tokia korektiška ir parodė,malonu buvo žiūrėt,gulbės buvo nuostabios
Atsakyti
0

k
kresas
2012-11-12 09:47:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
sidas skris i paryziu!!!!!!!!!!!laukiam nauju sido nuotykiu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų