• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienas smagiausių ir įdomiausių televizijos projektų „Salsamanai“ nuo kovo 3 d. džiugins TV3 žiūrovus. Projekto dalyviai neslepia – atvykę į Kubą jie patyrė šoką.

Vienas smagiausių ir įdomiausių televizijos projektų „Salsamanai“ nuo kovo 3 d. džiugins TV3 žiūrovus. Projekto dalyviai neslepia – atvykę į Kubą jie patyrė šoką.

REKLAMA

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę „Salsamanų“ dalyviai – aktorius Tadas Gryn ir dainininkas Norbertas Liatkovskis – papasakojo, su kokiais neįprastais dalykais susidūrė, o Norbertas atskleidė, kodėl atsidūrė Kubos ligoninėje.

Norbertas neslėpė – atvažiavę į Kubą visi dalyviai patyrė šoką. Tačiau tuo metu nė vienas nežinojo, kad po tokios patirties grįžę į Lietuvą, jie sukrėsti jausis tik dar labiau. Tą patį patvirtino ir Tadas. 

„Grįžęs į Lietuvą tris dienas niekur nėjau iš namų. Man buvo depresija – gulėjau lovoje ir nieko nenorėjau. Buvo akivaizdu, kad čia, jei nepakviesi, niekas nešoka ir nešoks. Bet, kadangi šokti salsą kurį laiką buvo mūsų kasdienybė, natūralu, kad mūsų kūnai šokti norėjo ir toliau. Dėl to iš namų niekur ir nėjau“, – atviravo Tadas.

REKLAMA
REKLAMA

Atsidūrė ligoninėje

Projekto dalyvių patirtys Kuboje buvo išties spalvingos – nuo kasdienių repeticijų iki netikėtų apsilankymų ligoninėje. Su tuo pirmomis dienomis Kuboje susidūrė Norbertas. 

REKLAMA

„Vakarienės metu sėdime ir jaučiu, kad prasideda drebulys ir nežinau kodėl“, – pasakojo jis.

Kaip sakė dainininkas, kolegos jį ramino ir sakė, kad tai – jaudulys, Norbertas tuo patikėjo.

„Pradėjau drebėti ir visi sako: ai, čia jis pavargo. Bet po to jau nebejuokinga buvo“, – tikino projekto dalyvis.

Visi itin sunerimo, kai Norbertas nebegalėjo pats nueiti iki savo kambario, tad naktį turėjo praleisti prodiuserių kambaryje. Kitą rytą jį išvežė į ligoninę. Žymus vyras dėkojo komandai, kad jį ligoninėje taip nuoširdžiai ir atidžiai prižiūrėjo:

REKLAMA
REKLAMA

„Jaučiausi kaip sanatorijoje“, – kolegomis džiaugėsi Norbertas.

Jis atskleidė, kad nors lankėsi turistams skirtoje ligoninėje, teko susidurti su nepavydėtina sveikatos sistema.

„Ligoninės darbuotoja, pamačiusi, kiek mes turime vaistų namuose, sakė, kad Kuboje tiek neturi. Visoje Havanoje nėra tiek vaistų, kiek jūs turit“, – pasakojo laidos svečias.

Su ligomis susidūrė ne tik Norbertas

Paaiškėjo, kad Norbertas užsikrėtė bakterine infekcija. Laidos vedėjas Justinas Jankevičius nepraleido progos pajuokauti:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Čia ne tas atvejis, kai Kuboje Norbė pasigavo bakteriją. Čia tas atvejis, kur Kubos bakterija pasigavo Norbę, – sakė Justinas. – Pralaimėjo nelygioje kovoje.“

Norbertas nebuvo vienintelis, kuris projekto metu sunegalavo. Laidos svečias Tadas Gryn pridėjo, kad irgi susirgo, tačiau ligoninės išvengė.

„Buvau sekėjas, bet apsiėjau be ligoninės, kadangi Norbertas jau patikrino, tai nebebuvo prasmės ten važiuoti. Labai greitai supratau, kas su manimi vyksta, greitai prigėriau vaistų, atsiguliau į lovą“, – prisiminė Tadas.

REKLAMA

O Norbertui taip lengvai ir greitai pagyti neišėjo.

„Ligoninėje gydytoja, būdama visiškai rami, manęs klausė, kokie simptomai. O aš tuo metu turbūt buvau prie mirties slenksčio. Vėliau, pamačiusi mano prastėjančią savijautą, ji iš karto sakė – guldom“, – pasakojo Norbertas.

Daugiau Norberto ir Tado įspūdžių – aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Jau nuo kovo 3-iosios visa Lietuva ims gyventi ir kvėpuoti salsa. Nusikėlusios į Kubą, 8 Lietuvos garsenybės ne tik parodys, kaip atrodo intriguojanti Karibų jūros sala, bet unikaliame TV3 projekte „Salsamanai“ dar ir atskleis, kuo gyvena vietiniai ir kaip stipriai nuo jų kasdienybės neatskiriami salsos ritmai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų