Dainininkė Anžela džiaugiasi karjeros pokyčiais

Muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusiai dainininkei, merginų grupės „Pop Ladies“ narei Anželai Adamovič veiklos tikrai netrūksta, tačiau vietoje nenustygstanti garsi mergina nėrė į dar vieną veiklą – jai pačiai naują ir netikėtą. Anžela vienai dienai tapo aktore – atliko epizodinį vaidmenį TV3 televizijos komiškame seriale „Rezidentai“.

22

„Jau seniai norėjau nusifilmuoti seriale ir tikiuosi, kad tai nebus paskutinis kartas“, – šypsodamasi sako Anžela. Kaip pasakoja dainininkė, vaidinti televizijoje jai teko pirmą kartą, tačiau ji turi kitokios vaidybos patirties: „Kaip žinia, filmuotis man yra tekę ne kartą. Ir dainų vaizdo klipuose, ir televizijos laidose, bet vaidinti seriale – labai įdomi patirtis.“

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anželai Adamovič laukia nauji išbandymai televizijoje

Seriale „Rezidentai“ A. Adamovič buvo patikėtas intriguojantis vaidmuo. Pirmą kartą į serialo filmavimo aikštelę įžengusi dainininkė įkūnijo aktoriaus Ramūno Rudoko herojų automobiliu partrenkusią merginą.

Paklausta, kaip sekėsi įsikūnyti į gautą vaidmenį, Anžela prisipažino, kad stovint filmavimo aikštelėje galvoje skambėjo ne vienas necenzūrinis žodis. „Nežinau, kaip sekėsi. Reikėtų paklausti režisieriaus ir visos komandos, nes man sunkiai sekėsi suprasti ar gerai suvaidinau, ar ne, ar pervaidinau, ar viskas gerai ar, galbūt, kažko trūko. Kai perskaičiau scenarijų, buvau nusiteikusi, kad viską filmuosime iš eilės, tačiau pirmos scenos, kurias man reikėjo suvaidinti, buvo bene paskutinės pagal serialo siužetą, todėl mano viduje kilo šioks toks sąmyšis. Mano išorė rodė, kad aš viską žinau, tačiau galvoje skambėjo šūsnis keiksmažodžių“, – juokdamasi prisiminė dainininkė.

REKLAMA

Grupės „Pop Ladies“ narė pripažįsta, kad aktorystė jai atrodo įdomi veikla, todėl šioje srityje ji mielai save išbandytų dažniau: „Esu tikra filmų maniakė. Man patinka žiūrėti filmus, stebėti aktorius, kaip jie reaguoja į įvairias situacijas ir vaidina. Tikrai norėčiau suvaidinti dar ne viename seriale ir filme. Gal netgi gauti pagrindinį vaidmenį.“

Anželos debiutas – jau šį, antradienio, vakarą, 19.30 val. per TV3.

Komiškas TV3 televizijos serialas „Rezidentai“ žiūrovus nukelia į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtraukia visus. „Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
l
lol
2016-05-24 13:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai kam tada reikalinga aktoriu akademija, jei bet ka imam kas papuole?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų