Rašyti komentarą...
Sėkmės versle, tik issigimuse pavarde pasikeisk į normalią, Bosiene, skamba solidžiai ir rimtai.
Ten fotkėje tikrai viešbutis?
Ten fotkėje tikrai viešbutis?
Susilaikysiu nuo tolimesnių komentarų
@Ten fotkėje tikrai viešbutis? Viena bureja jau pabego is Lietuvos turbut nelabai ka gero isibure isleke i pietus ten nors saulele pasildys senus jsulus ir saugiau bus kiti savo nekilnohamus turtus parduoda kaxka negero jaucia gresme turtams kai nieko neturi nieko nebijai ramiai miegi begaliniai turtai zlugdo zmogu
Jo ja užuodė Bosas kažka negero...
Hm. O butas už 400 tūkst sąmoningą? Tik durniai gali galvoti apie karą! A tu ta Ispanija susikišk į rura. Puse metu negyvensi ir jau nebe turėsi to namo ESP. Bus užimtas. Taip, kad nepusk miglos aferiste Norkiene.
Na....karo atveju tūrėti nekilnojamąjį turtą, ar investuoti į nekilnojamą turtą, yra pati blogiausiai investicija. Nepasiimsi su savim. Dabar aukso ir deimantų kaina auga. Na nebent nekilnojamą pirkti kuo toliau nuo balistinių raketų skridimo trajektorijų. Kol šalia beprotis rusas, tai NT tik parduoti, kol kainos dar didelės. Po to tokių kainų jau nebebus.... Jau vasarą pamatysim, o rudeny jau bus vėlu pardavinėti. Ispanijoje NT pigesnis. Sonata Norkienė NT Ispanija. Dhome Spain.
Nesamoninga kaina, viedbutis Lietuvoje, ne kokioj Vokietijoje ar Austrijoje. Labai mazas. Maximum 500 000 e.
Koki darbą reikia kad nupirkti tokį turtą
Šiaip sau, nejaukiai, minimaliai ir nieko įpatingo. Miegamieji, gal ne visi, sklautiniai kambariai, kuriuose nenoreciau ne tik buti, tuo labiau miegoti. Isoriskai ziurint, prašosi investavimo.
Viešbučio į rankinę ar lagaminą neįsidėsi, jei teks bėgti nuo karo...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų