Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Britanijoje pakelėje rastas Džeko Raselo terjerų veislės šunytis Mažius (Tiny), turintis itin jautrią nosį saldumynams, bus specialiai dresuojamas užuosti diabetą, rašo Britanijos laikraštis „The Daily Mail“.

REKLAMA

Išbadėjęs ir šlapias šunelis prieš 5 savaites buvo rastas šalikelėje ir niekas nebesitikėjo, kad jis išgyvens. Tačiau šuo, kuriam dabar yra 13 mėnesių, atsigavo. Vėliau šunelį priglaudusios gyvūnų labdaros organizacijos „Blue Cross“ Burfordo darbuotojai pastebėjo, kad šunelis ima labai jaudintis ir loti, kai kas nors į centrą atsineša maisto. Jie išsiaiškino, jog jis geba užuosti saldėsį už devynių metrų.

Dabar šunį ketinama specialiai mokyti įspėti žmones, jeigu jų kraujyje cukraus kiekis nukris iki pavojingos ribos. Tris mėnesius truksiančio parengimo metu Mažius bus mokomos užuosti cukraus kiekio pokyčius kraujyje.

„Mažius labai jautriai reaguoja į maistą. Jis išuosto tavo kišenes ir ima loti, jei turi kokį saldėsį, pavyzdžiui, šokoladą. Kartą jis nepaliaujamai lojo ir niekas negalėjo suprasti kodėl. Pasirodo, kažkas buvo palikęs šokoladą maždaug už 9 metrų. Jis turi neįtikėtiną dovaną“, – sako organizacijos atstovė Laura Jeffries.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų