Jau šį sekmadienį, kovo 18-ąją, 19.30 val. į tiesioginį TV3 eterį įžengs jau aštuntoji žiūrimiausio pramoginio televizijos šou Lietuvoje „Chorų karai“ laida. Joje skambės pačios gražiausios populiariausio Europoje muzikinio įvykio „Eurovizijos“ dainos, pavergusios visos Europos ir pasaulio klausytojų širdis.

Transliacijos metu tradiciškai suskambės jungtinis „Chorų karų“ choras, kurį sudarys projekte likę kautis keturi dalyviai: Vilniaus krašto Kaštoninis choras su Katažina priešakyje, Kauno raj. Božolė choras, kuriam vadovauja grupė „Rondo“, Naujosios Akmenės Širdžių choras su „Ventukais“ priešakyje ir Kėdainių Ledinis choras, kuris kovą tęsia atsisveikinęs su buvusiomis choro generolėmis Giulija ir Monika.

Jungtinis choras atliks naujai suskambėsiančią, per visą „Eurovizijos“ dainų konkurso istoriją aukščiausią vietą užėmusią mūsų šalies atstovų „LT United“ grupės dainą We are the Winners. Ar choristams pavyks tarp savųjų atrasti originalių vyrukų prototipus?

„Chorų karų“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė žada, kad charizmatiški projekto choristai visus TV3 žiūrovus nustebins ne ką mažiau nei patyrę Lietuvos rokeriai, o kai kuriuos prie ekranų iš tikrųjų privers aikčioti!

REKLAMA

Chorvedžiai savo choristams mes atsakomąjį iššūkį – atliks 1982 metais „Eurovizijoje“ pirmą vietą iškovojusios Vokietijos atstovės Nicole dainą Ein Bisschen Frieden, kurios melodija visiems tautiečiams pažįstama ir iš lietuviškos dainos Truputį laimės.

Vis labiau kaistančioje „Chorų karų“ scenoje gerą nuotaiką TV3 žiūrovams dovanos visuomet gerai nusiteikęs neišskiriamas projekto duetas – Vytautas Šapranauskas ir Jurgita Jurkutė.

Teisėjų kėdėse – kritikos negailintys komisijos nariai: maestro Virgilijus Noreika, operos solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius bei dažnas „Eurovizijos“ atrankų teisėjas, pirmojo „Chorų karų“ sezono Irenos Starošaitės vadovauto Vilniaus choro vadovas, o taip pat savo vardo džiazo mokyklos vadovas Artūras Novikas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų