Ch. Normanas Panevėžyje mėgausis gėlėmis ir viskiu

Gruodžio 16 d. Panevėžio „Cido“ arenoje pirmą kartą koncertuosiantis legendinės grupės „Smokie“ auksinis balsas Chrisas Normanas koncerto organizatoriams pasirodė kuklus savo reikalavimais. Visgi, žvaigždei arenoje bus paruoštas geriausias ir komfortiškiausias persirengimo kambarys.

„Džiaugiamės, jog po gana ilgų derybų pavyko susitarti su Chriso Normano atstovais dėl legendinio atlikėjo koncerto Panevėžyje. Norėjome miestiečiams suteikti galimybę prieš šventes pasidovanoti sau, savo artimiesiems ypatingą dovaną – galimybę apsilankyti užsienio žvaigždės koncerte ir, skambant gražiausiems hitams, nuotaikingai pradėti šventinį maratoną. Todėl nesvarbu, kokį reikalavimų sąrašą būtume gavę iš Chriso Normano atstovų – nėra neišpildomų pageidavimų“, – sako „Cido“ arenos generalinis direktorius Dainius Visackas.

Chriso Normano persirengimo kambarį „Cido“ arenoje puoš staltiesėmis uždengti stalai ir gėlių puokštės. Pasak žvaigždės, šie akcentai patalpai suteikia jaukumo, linksmumo.

Persirengimo kambaryje atlikėjui taip pat bus padėtas butelis škotiško viskio, šalto lieso pieno, apelsinų sulčių, gazuoto ir negazuoto vandens, gaiviųjų gėrimų. Anglijos žvaigždė pageidauja užkąsti keletu rūšių sumuštinių: su sūriu, kumpiu, vištiena, tunu. Taip pat ant maistui ir užkandžiams skirto stalo atsiras dubuo šviežių vaisių ir keletas rūšių saldžių užkandžių.

REKLAMA

Chrisas Normanas į Panevėžį atvyks su 12 žmonių komanda. Ar žvaigždė po koncerto pasiliks Panevėžyje ir skirs laiko pažinčiai su miestu, kol kas nėra žinoma.

Į Lietuvą atlikėjas atvyks po koncertų Rusijoje. Chrisas Normanas taip pat pasirodys Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune. Koncertas Panevėžyje – taps ne tik paskutiniu atlikėjo turo koncertu Lietuvoje, bet ir paskutiniu numatytu jo turo koncertu šiais metais.

„Gera žinoti, jog būtent Panevėžį atlikėjas pasirinko kaip savo koncertinių metų užbaigimo miestą. Kadangi tai bus paskutinis jo oficialus koncertas šiemet, galime tikėtis išties įspūdingo, energingo, nuoširdaus šou, kuriuo atlikėjas tars sudie besibaigiantiems 2013-iesiems“, – įsitikinęs D. Visackas. Grandioziniame koncerte bus galima išgirsti tokius šlagerius, kaip „Living Next Door to Alice“, „Midnight Lady“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock'N Roll to Me“ ir kitus tiek iš „Smokie“, tiek ir asmeninio Chriso Normano repertuaro.

Bilietus į Chriso Normano koncertą Panevėžio „Cido“ arenoje galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose ir internetu www.tiketa.lt. Pateikus PC „Babilonas“ kortelę, bilietams taikoma 10 proc. nuolaida.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų