Centimetras iki nelaimės: drąsi suknelė privertė nemandagiai spoksoti

Sekmadienio vakaras Holivudo žvaigždėms buvo ypatingas. Ryškiausios muzikos, kino, teatro ir verslo garsenybės atvyko į „Barker Hangar“ teatrą Santa Monikoje, kur buvo išdalyti „Critics' Choice Awards“.

19

Ne paslaptis, kad raudonasis kilimas - privalomas tokios ceremonijos atributas. Kartais ši renginio dalis nustelbia net pagrindinį šou sumanymą. Regis, panašiai nutiko ir aktorei Bellai Thorne.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Centimetras iki nelaimės: drąsi suknelė privertė nemandagiai spoksoti

19-metė nustebino drąsiu vakarinio drabužio pasirinkimu. Mergina vilkėjo ilgą prabangią suknelę, kurios viena pusė traukte traukė susirinkusiųjų žvilgsnius. Ir ne be reikalo. Anot dailymai.co.uk., B. Thorne namuose paliko ir liemenėlę, ir apatines kelnaites. Ir viskas tik tam, kad bent akimirkai ji taptų dėmesio centru.

Aktorė tapo viena iš renginio vedėjų, todėl toks jos įvaizdis šį savaitgalį nepaliko abejingų. Įprastai buvusi „Disney“ žvaigždė renkasi kiek kuklesnį stilių. Manoma, kad tokiu drąsiu įvaizdžiu mergina norėjo parodyti visam pasauliui, kad ji jau nebe mergaitė. Kiti nepraleido progos pastebėti, kad iki raudonojo kilimo nelaimės trūko tik centimetro.


Rašyti komentarą...
.
..
2016-12-12 20:22:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, jei čia kuklesnis stilius visur, tai atsiprašau.... :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų