Užsienio spauda mirga nuo pranešimų: Cameron Diaz laukiasi.  Nors daugelis gerbėjų dėl to tik nudžiugtų, (jau būtų pats laikas 39 metų aktorei pajusti motinystės džiaugsmus) nuotraukos, kuriose užfiksuota nėščia žvaigždė – iš naujausio jos filmo „What to expect when you're expecting“ filmavimo aikštelės. Drauge juostoje vaidins ir dainininkė Jennifer Lopez.

„Per savo karjerą suvaidinau tikrai nemažai kekšyčių, intrigančių ir vilioklių. Natūralu, kad atėjo laikas surimtėti. Nėščia sau atrodau labai graži“, ‒ nauja patirtimi dalijasi aktorė.

Cameron Diaz (nuotr. „Acme Film“ arhyvo)Cameron Diaz (nuotr. „Acme Film“ arhyvo)

„Jei tai ir pasirodytų tiesa, jei Cameron iš tiesų lauktųsi, niekas labai nenustebtų. Juk jiedu su mylimuoju Alexu Rodriguezu – tokie artimi. Žinoma, būtų keista, jei ji sugebėtų tiek ilgai nuslėpti džiugią žinią ir vieną dieną netikėtai pasirodytų viešumoje jau su tokiu dideliu pilvuku. Bet ji dar nepasiruošusi motinystei, dabar C.Diaz svarbiausia – karjera“, - sakė artimi aktorei šaltiniai.

C. Diaz Holivude garsėja kaip daugybę romanų su žinomais vyrais turėjusi moteris. Nors moteriai kitą savaitę sukaks 39-eri, ji dar nė karto nebuvo ištekėjusi, neturi vaikų. Šiuo metu ji draugauja su sportininku A. Rodriguezu, tačiau ištekėti už jo ir susilaukti atžalų kol kas, atrodo, neskuba.

REKLAMA

Kol kas tai, kaip aktorė mėgaujasi gyvenimu, puoselėja savo kūną ir net nesiruošia nėštumui, bus galima pamatyti jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodysiančioje nuotaikingoje komedijoje „Afigena mokytoja“. Joje neįtikėtinose situacijose pamatysime ne tik Cameron Diaz, bet ir Justiną Timberlake'ą bei Jasoną Segelą.

Filmas pasakos apie mokytoja įsidarbinusią moterį, kuri klasėje gurkšnoja alkoholį, o per pertraukas nevengia parūkyti žolytės. Beje, herojė supranta, kad vaikinus vilioti lengviau turint didelę krūtinę, todėl ima įvairiais keisčiausiais būdais susirinkti apvalią sumelę, reikalingą operacijai.


Rašyti komentarą...
2011-08-25 18:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

m
mini
2011-08-27 19:54:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
tike pinigų turi - vaikiuką galėtų pasidaryti su medikų pagalba jeigu naturaliai ne
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų