Buvusiame vienuolyne įsikurti norinti Katy Perry kaunasi su vienuolėmis

Dvi vienuolės, įsitraukusios į teisinį mūšį su Katy Perry dėl buvusio vienuolyno Los Andžele, teismui pateiktuose naujuose dokumentuose tvirtina, kad siekiant įtikinti teisėją uždegti žalią šviesą parduoti kompleksą popmuzikos žvaigždei buvo pasitelktas neteisingas Vatikano dekreto vertimas.

24

Dokumentuose, kurie šią savaitę buvo pateikti teismui seserų Ritos Callanan ir Catherine Rose Holzman vardu, tvirtinama, kad tinkamai išverstame dekrete rašoma, jog Vatikanas vis dar nagrinėja šių vienuolių pareiškimą, kad jos kontroliuoja šį brangų nekilnojamojo turto objektą vaizdingoje Los Andželo vietoje.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir Orlando Bloomas nebesislapsto – pasipuošė kartu derinčiais drabužiais

Seserys tvirtina, kad Los Andželo arkivyskupija nepateikė šios informacijos teisėjai, kuri anksčiau šį mėnesį anuliavo seserų pasirašytą sutartį dėl buvusio vienuolyno komplekso pardavimo restoranų savininkei Danai Hollister.

Palaimintosios Mergelės Marijos švenčiausiosios ir nekalčiausios širdies seserų kongregacijos vienuolės siekia užkirsti kelią arkivyskupijai parduoti ant kalvos šlaito įsikūrusį didžiulį itališko stiliaus kompleksą dainininkei K. Perry už 14,5 mln. dolerių, argumentuodamos, kad jos kontroliuoja šį nekilnojamąjį turtą ir todėl turi teisę spręsti dėl pirkėjo.

REKLAMA

„Praėjus kelioms valandoms po to, kai teismas paskelbė savo (balandžio 13 dienos) sprendimą, vienuolės pirmą kartą sužinojo, kad arkivyskupija mažiausiai trys savaitės iki šio sprendimo iš tiesų žinojo, kad (Romoje) tebevyksta bylos nagrinėjimas, tačiau neinformavo teismo apie šį esminį faktą“, – rašoma teismui pateiktuose dokumentuose.

Tačiau arkivyskupija atmetė šį vienuolių pareiškimą ir nurodė, kad seserys R. Callanan ir C. R. Holzman nebuvo suderinusios savo sprendimo parduoti buvusį vienuolyną restoranų savininkei D.Hollister už 15,5 mln. dolerių su likusiomis trimis kongregacijos vienuolėmis ir jos tam nepritarė.

„Kaip nurodyta teismo nutartyje, sandoris su D. Hollister yra neteisėtas, – rašoma arkivyskupijos išplatintame pareiškime. – Visuomet dėl to reiškėme susirūpinimą sandoriu su D. Hollister, pagal kurį seserų nuosavybė iš esmės buvo perimta tik už 44 tūkst. dolerių ir skolinį pasižadėjimą, be jokių garantijų, kad seserys kada nors gaus papildomą išmok pagal pasiūlymą, kuris buvo joms pateiktas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų