Buvusi mergina už pinigus šokiruojančiame laiške sužlugdė visų vyrų iliuzijas

35-erių metų buvusi prostitutė Tanja Rahm pasidalino atviru laišku, kuris užginčys visas vyrų iliuzijas apie tai, jog moterims tai daryti malonu. Iš klastingo liūno išsigelbėjusi moteris savo patirtimi dalinasi autorinėje knygoje bei socialiniuose tinkluose.

10

Iš Danijos kilusi Tanja moterimi už pinigus dirbo 3 metus. Seniausia profesija ji susidomėjo dar labai jauna – būdama 20-ies. Jau tada mergina jautė kartėlį savo širdyje, todėl savo mintis išrašė atvirame laiške, kuriuo pasidalino savo „Facebook“ paskyroje:

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvusi prostitutė Tanja Rahm šokiruojančiame laiške sužlugdė visų vyrų iliuzijas

„Jeigu kada nors manėte, kad jūs mane traukiate – labai stipriai klydote. Niekada neturėjau aistros šiam darbui, nė karto. Aš tiesiog buvau puiki aktorė.

Jei manėte, kad man darote paslaugą, mokėdamas man už 30 minučių ar valandą trukusį susitikimą – klystate. Norėjau, kad viskas baigtųsi kuo greičiau.

Jūs klystate, kai galvojote, kad jūs esate vienintelis mano gelbėtojas, kuomet klausėte „ką tokia graži mergina veikia tokioje vietoje kaip ši?“, savo šventąją aureolę praradote su prašymu atsigulti ant nugaros ir tiesiog nejudėti, kol jūsų rankos pasimėgaus kiekvienu mano kūno lopinėliu.

REKLAMA

Maniau, jog mokate už lojalumą ir trumpą pasišnekučiavimą. Man buvo visiškai nusispjauti apie jūsų gyvenimo sunkumus ir pasiteisinimus, kodėl jūs atėjote pas mane. Man visiškai nesvarbu ar jūs turite žmoną, jaučiate skausmą ar tiesiog jums trūksta sekso.

Jei bent sekundei pamanėte, jog jums jaučiu simpatiją – tai buvo melas. Savo kūne jutau tik panieką. Savo elgesiu manyje išugdėte mintį, jog visi pasaulyje vyrai yra tokie pat ciniški ir neištikimi, kokie esate jūs.

Kuomet gyrėte mano sugebėjimus, išvaizdą, kūną – tai buvo lyg srutos. Jūs nieko daugiau nematėte tik kaukę. Jūs matėte tik susikurtą iliuziją apie seksualią moterį, kuri tiesiog jaučia nepasotinamą sekso poreikį.

Prostitutės egzistuoja tik todėl, jog vyrai mano turintys teisę patenkinti savo seksualinius poreikius“, - savo istoriją pasakojo Tanja, kuri šiuo metu pasaulyje žinoma kaip gabi rašytoja.


Rašyti komentarą...
P
Puma
2016-04-22 18:48:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo, o moterys šventuolės su angelo sparneliais, švelnios ir pūkuotos. Yra ir vyrų dalbajobų ir moterų kurwų pilna. O ką ji čia išdėstė tai nieko tokio uber sužlugdančio nepasakė ir taip aišku jog tokioms kaip ji svarbu greičiau atidirbt, pasijimt babkes ir išlėkt :)
Kaip sako nebūt paklausos, nebūt ir pasiūlos :)
Atsakyti
0

B
Berniukas
2016-04-21 20:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
MAXIM... Ten mažiau čiupinės ir varysi 12-14val kasoje ne vaikas buvo žinojo kur eina.Vienos negali dirbti prostitutėmis kitos valytojom...
Atsakyti
0

H
Ha
2016-04-22 01:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasake muzikas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų