Buvęs Kardashian mylimasis bando ją susigrąžinti: lepina prabangiomis dovanomis

Krepšininkas Tristanas Thompsonas, buvęs ilgametis Khloe Kardashian širdies draugas. Jų santykiuose buvo visko, tačiau jie nusprendė pasukti skirtingais keliais.

4

Portalas cosmopolinat.com praneša, kad vyras dabar visais įmanomai būdais bando ją susigrąžinti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvęs Kardashian mylimasis bando ją susigrąžinti: lepina prabangiomis dovanomis

Garsi pora draugavo trejus metus. Tačiau išsiskyrė, kuomet Khloe neatlaikė vyro išdavysčių bei melo. Khloe buvo sunku jį palikti, kadangi jie augina dukrelę True. Anot šaltiniu, dabar Tristanas bando pavergti gražuolės širdį prabangiomis dovanomis. Jai jis padovanojo įspūdingą automobilį „Porsche“.

Kiti šaltiniai teigia, kad Tristanas net prašė pagalbos savo gero bičiulio Drake. Jie yra artimi draugai, todėl jis paprašė naudingų patarimų, kurie padėtų susigrąžinti mylimąją. Vienas iš patarimų buvo pakviesti Khloe pavakarieniauti. Anot šaltinių, ji sutiko su pasiūlymu.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad viešumoje pasirodė žinios, kad Khloe Kardashian nebeiškentė savo nuolat ją išdavinėjančio vyro Tristano Thompsono, todėl jiedu pasuko skirtingais keliais. Vis dėlto to, kas nutiko po to, nesitikėjo nė viena garsiosios šeimos narė.

Pasirodo, kad dabar Khloe ir Tristanas išsiskyrė todėl, kad jis ją išdavė su geriausia jos sesers bei milijardierės Kylie Jenner drauge, Jordyn Woods. Pastarąją Kylie laikė tokia artima drauge, kad jos netgi kartu apsigyveno.

Dabar, pasak užsienio žiniasklaidos, visas Kardashian-Jenner klanas yra šokiruotas ir negali atleisti Jordyn, o Kylie – tiesiog sužlugdyta, kad jos geriausia draugė galėjo šitaip pasielgti ne tik su jos seserimi, bet ir su ja pačia. Pasirodo, kad kelias dienas Kylie nė negalėjo tuo patikėti ir viską neigė.

Tai, kad gandai apie išdavystę yra tikri, patvirtino ir geriausios Khloe draugės, kuriuos po vaizdo įrašu „Instagram“ paskyroje parašė, kad tai – ne kalbos, o faktai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų