Buvęs Gagos sužadėtinis negali jos pamiršti: viešos dejonės sulaukė gerbėjų įniršio

Dar visai neseniai filmo „Taip gimė žvaigždė“ gerbėjai buvo įsitikinę, kad tarp čia suvaidinusių Bradley Cooperio ir Lady Gagos užsimezgė romanas, o jų antrosios pusės – Irina Shayk ir Christianas Carino liks vieniši.

11

Ir nors gandai taip ir liko gandais, Lady Gaga su savo sužadėtiniu Christianu vis dėlto pasuko skirtingais keliais.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvęs Gagos sužadėtinis negali jos pamiršti: viešos dejonės sulaukė gerbėjų įniršio

Panašu, kad dainininkė dėl to nebesuka galvos. Dar anksčiau buvo pasirodžiusios kalbos, kad jų skyrybas paskatino nederamas Christiano elgesys. Apie jų skyrybas pasirodė pačių įvairiausių gandų, o kur dar tai, kad besibaigiant santykiams, Christiano su Gaga elgėsi ne itin gražiai – ji netgi buvo priversta ieškoti paguodos pas kitą vyrą, aktorių Jeremy Rennerį.

Vis dėlto jei dainininkė ir toliau mėgaujasi gyvenimu, C. Carino jaučiasi be galo įskaudintas – tai puikiai matyti iš jo socialinio tinklo „Instagram“ įrašų.

Neseniai jis pasidalijo nuotrauka, kurioje matoma citata: „Stebuklai įvyksta tada, kai ji šalia manęs“.

Gagos gerbėjai netrukus ėmė spėlioti, jog ši citata, matyt, bus apie jo ir dainininkės santykius.

Vėliau Carino pasidalijo nuotrauka, kurioje matomas telefonas su užrašu: „Pasakyk jai, kad myli“.

Būtent pastarasis įrašas įpykdė ir gerbėjus. „Atstok nuo jos“, „Palik ją ramybėje“, „Tu norėjai ją kontroliuoti, ją sekei, o ji tuo metu linksminosi su Cooperiu“.

Vis dėlto tai – ne vieninteliai buvusio Gagos sužadėtinio elgesio įrodymai, kad jis dainininkės vis dar negali pamiršti.

Visai neseniai „Instagram“ jis pasidalijo naujausia savo tatuiruote, kurioje matomos kortos – karalienė ir širdžių karalius, kuris savo širdį perduoda karalienei.

Po vaizdo įrašu, kuriame parodė savo tatuiruote, Christian rašė: „Gyvenime rask draugą, kuris bus kaip veidrodis ir šešėlis. Veidrodžiai nemeluoja, o šešėliai – niekuomet nepalieka“, – rašė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų