Butkutės mylimasis Elegijus pateko į avariją: papasakojo apie nelaimės detales

Popmuzikos karalienės Džordanos Butkutės-Strasevičienės vyras Elegijus Strasevičius pranešė liūdną naujieną. Vyras pateko i motociklo avariją.

13

Apie tai jis pranešė socialiniame tinkle.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Europą motociklu išmaišęs Butkutes vyras: papasakojo apie daugiausiai streso kainavusią kelionę

E. Strasevičius rašė: „Deja, ne viskas ir nevisada baigiasi taip, kaip mes norėtume. Danguje, ko gero, geriau žino kaip turi būti. Mano kelionė pasibaigė užvakar, tarp Bergeno ir Kristiansando. Patekau į nedidelę avariją. Situacija standartinė - aš lenkiau, o automobilio vairuotojas, tuo metu, pradėjo sukti į kairę.

Greičio nebuvo, nes ten vyko kelio darbai, tai nei aš, nei mocas per daug nenukentėjome, bet grįšime jau atskirai - aš, pasiramstydamas ramentu, kampais ir per aplinkui skrendu lėktuvų namo, na, o motociklą teks parsigabenti. Nuvažiavau beveik visą kelią, kurį ir norėjau nuvažiuoti. Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Norvegija. Iki kelto į Daniją buvo likę tik 180 kilometrų.

Tai va, tokie reikaliukai. Kiek vėliau, gal papasakosiu ir apie visą kelionę, nes, tiesą pasakius, ji buvo fantastinė.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai sugrįžo iš kelionės, kurioje vyko motociklu. 

Tokios kelionės Elegijui įprastos, vyras su motociklu išmaišė visą Europą. Tiesa, vienoje kelionėje jam teko patirti nemažai nuotykių ir streso.

Važinėjimas motociklu – Elegijaus hobis: „Šiuo momentu sunku keliauti, daug šalių užsidariusios, negali įvažiuoti. Renkuosi šalis į kurias galiu įvažiuoti. Šalių, kurias esu aplankęs neskaičiavau, Europoje labai daug esu apkeliavęs. Nei vienos šalies neišskirčiau, visos savaip įdomios. Įspūdingiausi keliai yra kalnuose, jie tuo pačiu ir sudėtingesni.“

„Esu tikriausiai iš tos kategorijos žmonių, kuriems keliauti vieniems nėra liūdna. Man tai savotiškos atostogos“, – šypteli vyras.

Tiesa, viena kelionė Elegijui kainavo daug pastangų: „Praėjusiais metais važiavau į Islandiją ir apvažiavau visą salą. Man nepasisekė su oru, dvi savaites ten buvau ir didžiąją laiko dalį buvo siaubingas lietus ir didžiulis vėjas. Tiek technine, tiek fizine prasme tai buvo didelis išbandymas.

REKLAMA

Kelionė buvo labai sudėtinga, reikėjo susiimti. Kelionė labai įsiminė, nes tai buvo didžiulis išbandymas man. Žinoma, tokiomis sąlygomis važiuojant tuo metu tai tik keikiesi, bet kai prisimenu viską dabar, buvo įdomi kelionė ir pati Islandija. Dabar, kai prisimenu, viską kitaip matau, bet tada buvo labai sunku.“

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų