Būsima nuotaka vestuvių nebenori – prašo išblaivyti sužadėtinį

Į „TV pagalbą“ paskambino Aivaras ir prisipažino – jis neturi darbo, pamėgo kilnoti taurelę, todėl dabar neturi pinigų ir pykstasi su sužadėtine. Aivaras prašė padėti jam. Tačiau vėliau vyras persigalvojo, nes... prisigėrė.

„TV pagalbos“ narė Sandra Žutautienė susisiekė su Aivaro sužadėtine Jurgita ir išgirdo jos versiją. „Lapkričio dvidešimt penktąją turėtų būti mūsų vestuvės, bet aš jau dabar noriu bėgti ir palikti Aivarą“, – sakė Jurgita. Moterys surezgė planą – aplankyti Aivarą tada, kai jis mažiausiai tikėsis ir įtikinti jį gydytis nuo alkoholizmo.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Būsima nuotaka vestuvių nebenori – prašo išblaivyti sužadėtinį

Atvykusi į poros namus Sandra užtiko vyrą po vakarėlio. Aivaro ir Jurgitos akistata prieš filmavimo kamerą atskleidė žiauriausią poros santykių pusę. „Aivaras nesivaldo, kai išgeria. Ne kartą esu gavusi nuo jo į kailį. Aš buvau kaip margutis, kai jis mane aptalžė“, – pasakojo Jurgita.

Jurgita buvo atvira – už mėnesio turinčios įvykti vestuvės jai šiuo metu rūpi mažiausiai. „Aš išvis nenoriu eiti prie altoriaus, nenoriu tekėti ir nenoriu tokio vyro“, – jaudulio netramdydama kalbėjo Aivaro sužadėtinė.

Sandra prisipažino – likti abejinga šios poros problemoms ji nesugebėjo. „Man patinka tokie žmonės kaip Jurgita ir Aivaras. Jie nuo manęs neslėpė savo nuodėmių, buvo atviri ir nebandė atrodyti geresni nei yra iš tiesų.

Aivarui buvo duotos pora dienų, per kurias jis turėjo išlikti blaivus, o tada jo lauks gydymas nuo priklausomybės alkoholiui. Ar pavyks jam ištverti neišgėrus ir ar susigrąžins Aivaras savo sužadėtinę? Meilės ir vilčių istorija jau šį vakarą 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.


Rašyti komentarą...
I
Isprotiejusi
2017-10-26 22:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokdariai
Atsakyti
0

A
Akvile
2017-10-27 13:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raso apie aivara koks jis yra blogas yra uz ka jai gauti i ta tuscia galvele!pati grazuole turi 5 vaikus prisigimdzius 1 vaikas neigalus nes ta krv visa nestuma pragere ir vaika girta pagimde 2 promiliu!!!,o db visi vaikuciai vaiku namuose auga..gyvenime darbo nedirbus is vyru melzia e sako dar neleidzia man dirbti
Atsakyti
0

E
Evelina
2017-10-27 06:29:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lai ta Jurgita po pirma vaikus susigrąžina iš vaiku namu ir paskui apie vestuves masto patis sau svarbi vaikus kaip gegutė išmečius dar ant visos Lietuvos skelbesi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų