Bunkė skęsta gėlių jūroje: atskleidė, kiek kainuoja išskirtinės puokštės

Dažniausiai kovo 8-oji nusimargina pačių įvairiausių spalvų tulpių žiedais. Mylimųjų dėmesiu besidžiaugiančios moterys su mielu noru dalijasi jų staigmenų nuotraukomis bei gražiausiais žodžiais. Ne išimtis ir atlikėja Natalija Bunkė.

43

Gėlių dekoracijas kurianti žymi moteris su portalo tv3.lt skaitytojais sutiko pasidalinti, kokios tendencijos šiuo metu vyrauja ir kaip vertėtų nustebinti moterį.

 

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė atvėrė savo namų duris: moteris skęsta gėlių jūroje

Pasak Natalijos, tiek šventės, tiek įprastos dienos jai yra tikras darbymetis. Moteris tvirtino, kad įtemptu metu ji sukuria apie 50 įvairiausių gėlių kompozicijų per savaitę. 

Jos teigimu, didžiausia paklausa juntama per Motinos dieną, kadangi į ją kreipiasi vis daugiau ir užsienyje gyvenančių artimųjų, norinčių nustebinti savo mamas, bet paklausa juntama ir per Moters dieną, kovo 8-ąją. 

„Gaila, kad vyrų klientų yra mažuma. Moterys sudaro gal 98 procentus mano klientų, tačiau vyrai yra labai laukiami irgi. Šiuo metu yra labai populiarios aksomine medžiaga dengtos dėžutės, kurios yra juodos arba pilkos, dar taip pat ir bordo spalvos“, – sakė ji.

Natalija taip pat pabrėžė, kad Moters dienos proga vyrai ypač perka stabilizuotas rožes. „Jos labai gražios, didelėse dėžėse, atrodo tikrai įspūdingai“, – teigė atlikėja, paminėjusi, kad tokių gėlių dėžutė kainuoja 100 eurų.

Pasak Natalijos, jai labai svarbi estetika. Būtent dėl to į ją kreipiasi moterys, kurios nori savo namus papuošti jos gėlių kompozicija.

„Viskas turi būti suderinta – su šviesiomis gėlėmis turi būti tamsios. Svarbu detalės – raišteliai, kaspinėliai, smulkmenos. Pavyzdžiui, jei dėžutė žalia, man norisi šviesių spalvų – baltų tulpių, bijūnų... Moterys siunčia man savo būsto nuotraukas, tada suderiname, kokios spalvos vyrauja“, – pasakojo Natalija.

Norinčios įsigyti jos gėlių dėžutę, turės pakloti nuo 45 iki 130 eurų.

Pati N. Bunkė tvirtino, kad mėgsta visas gėles, kurios yra dovanotos su meile, o jos mylimasis Edgaras tikrai mėgsta ją lepinti jomis.

REKLAMA

„Mėgstu tulpes, labai mėgstu rožes. Gimtadienio proga gavau 100 rožių, puokštė kaip ilgai stovėjo, nerealu. Pamenu, pernai per Moters dieną gavau puokštę violetinių ir geltonų tulpių. Prieš kelias dienas kaip tik buvau sandėlyje, tai dar nebuvau mačiusi tokios tulpių jūros. Edgaras juk žino, kur didmena, tai pasistengs“, – juokavo ji.

Tiesa, rytas Natalijai prasidėjo išties magiškai – Edgaras ją palepino didele puokšte tulpių.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2019-03-08 13:29:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirbtinės gėlės netinkamos laikyti namuose, jos skleidžia blogą energetiką.
Atsakyti
-5

E
Elena
2019-03-08 13:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu man tai Natalija labai nelabai .nieko nedarysi, neisejo dainininke ,neisejo ir floriste
Atsakyti
-7

N
Nesupratau
2019-03-08 11:36:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel bunkei tokia reklama. Juk simtai florisciu kuria puokstes... O be to jos puokstes baisiai brangios, 100 euru uz geles kur po savaites nuvys, geriau koki papuosala ar kvietima i spa
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų