Bunkė neliko abejinga: prisidėjo prie kilnaus tikslo

Vienuoliktasis TOP EXCHANGE laimingų kvitų traukimo renginys buvo neeilinis. Ne tik dėl to, kad jis pradėjo Didžiosios TOP kvitų loterijos 2-ųjų metų sezoną – jis buvo pirmasis, kuriame dalyvavo pagalbą vėžiu sergantiems vaikams teikiantis labdaros ir paramos fondas „Rimanto Kaukėno paramos grupė“.

4

Erdvioje sostinės Stoties keityklos klientų aptarnavimo salėje gausiai susirinkusiems renginio dalyviams fondo direktorius Laimonas Šiaulys pristatė labdaros fondo veiklą ir nuo šių metų birželio prasidėjusį bendradarbiavimą su didžiausiu Vilniaus valiutos keityklų tinklu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bunkė neliko abejinga: prisidėjo prie kilnaus tikslo

Nuo šiol tūkstančiai šio keityklų tinklo klientų automatiškai tampa fondo rėmėjais, nes kiekvienos atliktos valiutos keitimo operacijos sumos dalis bus kiekvieną mėnesį pervedama fondui ir tiesiogiai atiteks pagalbai, teikiamai vėžiu sergantiems vaikams, rašo pranešime spaudai.

Na, o ištikimuosius keityklų klientus ir fondo rėmėjus dosniai apdovanojo atlikėja, TV laidų vedėja Natalija Bunkė, savo ištrauktų laimingų kvitų savininkams dalinusi nemenkas anksčiau laimėtas sumas, traukusi naujausius laimingus gegužės mėnesio kvitus, kurių bendra suma kartu su super traukimu šįkart pasiekė įspūdingą 2695,05 Eur sumą.

„Džiaugiuosi, galėdama savo dalyvavimu prisidėti prie R. Kaukėno įsteigto fondo gražių iniciatyvų“, – po renginio sakė N. Bunkė, teigusi, kad labdaringi projektai jai visada būdavo aktualūs, ypatingai tie, kurie susiję su realia pagalba sergantiems vaikams.

„Nuoširdžiai dėkoju keityklų tinklui už pasitikėjimą ir tikėjimą. Džiugu, kad su dar viena verslo įmone, o tiksliau – su visais jos klientais galime padėti daugeliui šeimų, kurios susiduria su klastinga liga – vėžiu“, – sakė R. Kaukėnas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų