• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena populiariausių dainininkių ir verslininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė jau šį šeštadienį gimtajame mieste žada surengti net du koncertus.

Viena populiariausių dainininkių ir verslininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė jau šį šeštadienį gimtajame mieste žada surengti net du koncertus.

REKLAMA

Vos paskelbus  socialiniame tinkle apie galimybę įsigyti bilietus į koncertą, kilo didžiulis susidomėjimas. Žinoma moteris turi gerą žinią gerbėjams – norintys sudalyvauti jos koncerte dar turi galimybę tai padaryti ir kiekvienas yra labai laukiami jos išskirtinėje programoje, kur dainininkė pasirodys su specialiai kurtais kostiumais, profesionaliais šokėjais bei naujomis dainomis, rašoma pranešime spaudai.

„Nieko nenustebinsiu pasakiusi, kad karantinas užkniso juodai. Manau, kiekvienas dėl įvairių priežasčių jaučiame tą didžiulį norą grįžti prie įprastinio gyvenimo. Tačiau realybė tokia, kad dar teks palaukti. Bet aš nebūčiau aš, jei nesugalvočiau, kaip pagaliau surengti koncertą savo klausytojams.

Kas buvo mano koncerte, žino, kad ten atmosfera būna pati geriausia. Šis koncertas bus kitoks – su daugybe saugumo reikalavimų ir įvairių nurodymų, tačiau galiu pažadėti, kad visi atėję liks nustebę, nes tai ką ruošiu privers visus nusikelti į tuos laikus, kai dar nebuvome taip išvarginti šios pandemijos“, – apie artėjantį šeštadienį pasakoja dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak N. Bunkės suorganizuoti koncertus nebuvo taip paprasta. Daugelis atlikėjų išgyvena sunkius laikus vien dėl to, kad norint suorganizuoti koncertą iškyla daugybė iššūkių, tačiau žinoma moteris nusprendė imtis visų priemonių, kad jos gerbėjai pagaliau turėtų išskirtinę pramogą: „Kadangi esu labai organizuota visose gyvenimo srityse ir pramogų pasaulyje esu jau ne vieną dešimtmetį, sugebu greitai orientuotis aplinkoje ir susidoroti su įvairiomis situacijomis.

REKLAMA

Kalbant atvirai – dabar nelabai apsimoka koncertuoti, nes dėl įvairių reikalavimų arba nieko neužsidirbsi, arba patirsi nuostolį. Reikalavimai labai griežti, ribojimų gausybė. Karantino metu sulaukiau ne vieno pasiūlymo rengti koncertus automobilių stovėjimo aikštelėse, tačiau tai ne tas pats, kai matai automobilio stogą, o ne savo klausytoją. Mano organizuojami koncertai bus su labai ribotu skaičiumi žmonių, tačiau būsime bent šiek tiek arčiau to, kas būdavo anksčiau.“

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma dainininkė neslepia, kad pasiilgo scenos, tad jau dabar kartu su šokėjų komanda „TinaDance“ repetuoja artėjančių koncertų choreografiją, ruošia įspūdingus kostiumus ir dar nematytus pasirodymus. Pasak dainininkės jos koncertuose nuskambės ir visų gerai žinomi hitai, ir naujos, dar negirdėtos dainos, kurias sukūrė karantino metu. N. Bunkė neslepia nostalgijos savo gimtajam miestui Kaunui, būtent dėl to savo ištikimiausiems gerbėjams rengia koncertus visiems puikiai pažįstamame Kauno lofte „Gargaras“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Noriu, kad visi liktų patenkinti. Dabar, kai neturime daug pramogų, galimybių pasilinksminti, kažkaip praskaidrinti pilką kasdienybę, tikiuosi kad mano šeštadienio koncertai taps galimybe bent trumpam papramogauti. Kadangi žmonių skaičius ribotas, per vieną vakarą juos rengiu du, kad visi norintys galėtų pasinaudoti šia galimybe, nes tokių koncertų, kokiuose esam įpratę būti, nebus dar ilgai.

Orai taip pat apniuks, žadami lietūs, tad, manau, kad tai bus puiki galimybė įdomiai pramogai. Vos paskelbusi apie koncertus sulaukiau didžiulio susidomėjimo, žmonės ėmė graibstyti bilietus, tačiau vietų dar tikrai liko ir jeigu yra norinčių šeštadienio vakarą praleisti mano koncerte, kviečiu paskubėti. Bilietus galima įsigyti platformoje „Paysera“, tad kviečiu visus į pasimatymą jau šį šeštadienį.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų