Britney Spears susigrąžino tobulas kūno formas – parodė bitės liemenį

Vos prieš mėnesį pop atlikėja Britney Spears (34) surengė įspūdingą šou niekada nemiegančiame Las Vegaso mieste. Garsi moteris stebino ne tik savo sceniniais sugebėjimais, bet ir gerokai lieknesne figūra. Būtent tai tapo didžiausia apkalbų tema.

34

„Planet Hollywood“ rezidencija rengia žadą atimančius pasirodymus bei sukviečia ryškiausias Holivudo žvaigždes. Tąkart dviejų vaikų mama į sceną lipo gerokai labiau pasitempusi. Kritikai atlikėjos išvaizdą įvertino kaip vieną geriausių per pastaruosius metus, kuomet dainininkė sunkiai kovojo su papildomai kilogramais.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britney Spears susigrąžino tobulas kūno formas

Dabar atlikėja savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino itin karšta nuotrauka, kurioje ji lepinasi saulės spinduliais prie pat namo baseino. Tik bikinį vilkinti Britney parodė lieknas kūno linijas ir ploną it bitės liemenį. „Tiesiog poilsiauju“, - trumpai fotografiją komentavo dainininkė.

Pakitusi garsenybės išvaizda buvo dar labiau aptarinėjama, kuomet pasirodė žurnalo „V“ fotosesijos nuotraukos. Seksualūs ir mažai dengiantys drabužiai tik padėjo atskleisti sutvirtėjusią garsenybės figūrą. Stilius, plaukai ir makiažas taip puikiai tinka atlikėjai, jog ne vienas gerbėjas liko be žado – moteris atrodo lyg būtų dvidešimtmetė.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų