Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maždaug prieš mėnesį dainininkė Britney Spears su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – laukiasi kūdikio. Tačiau šiandien tapo žinoma, kad Britney neteko kūdikio.

Maždaug prieš mėnesį dainininkė Britney Spears su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – laukiasi kūdikio. Tačiau šiandien tapo žinoma, kad Britney neteko kūdikio.

REKLAMA

40-metė atlikėja ir jos sužadėtinis Samas Asghari pasidalijo liūdna žinia bei paprašė gerbėjų supratimo.

„Su didžiausiu liūdesiu turime pranešti, kad anksti netekome kūdikio. Tai sunkus metas bet kuriam tėvui. Galbūt mums nereikėjo skubėti paskelbti apie nėštumą, bet tuomet mes labai džiaugėmės galėdami pasidalinti geromis naujienomis. Mūsų meilė vienas kitam yra mūsų stiprybė. Mes ir toliau stengsimės, kad mūsų nuostabi šeima būtų dar didesnė. Ačiū visiems už palaikymą. Mes nuoširdžiai prašome privatumo šiuo sunkiu metu“, – rašoma instagrame.

Primename, kad būdama Havajuose atlikėja gerbėjams užminė mįslę. Instagrame mylimąjį S.Asgharį vadino sužadėtiniu, tačiau dabar moteris dalijasi nuotraukomis ir vyrą vadina savo sutuoktiniu.

REKLAMA

Moteris mėgaujasi atostogomis ir dalijasi asmeniniais kadrais. Naujausiuose įrašuose B.Spears S Asgharį pavadino „vyru“.

„Tokia nuostabi mano sutuoktinio nuotrauka!!!! Jis taip sunkiai dirba ir kiekvieną dieną stebina mane savo aistra gyvenimui!!!! Man taip pasisekė, kad galiu pasidalinti savo gyvenimu su juo…“, – po viena iš nuotraukų rašė moteris ir sveikino mylimąjį su gimtadieniu.

Pasipylė komentarų lavina, gerbėjai ėmė klausti ar iš tiesų moteris slapta susituokė, tačiau B.Spears nieko nekomentuoja.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Britney Spears ir Samas Asghari susižadėjo praėjusių metų rugsėjį. Apie tai dainininkė paskelbė „Instagram“ paskyroje. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia šypsosi jos išrinktasis.

„Negaliu tuo patikėti!!!“ – toks laimės kupinas prierašas lydi minėtą video įrašą.

Sužadėtuvės įvyko beveik tuo pačiu metu, kad teismas nutraukė dešimtmetį trukusią ir prieštaringai vertintą jos tėvo globą.

Pora susitikinėja nuo 2016 metų. 

Tai bus trečiasis B.Spears vaikas. Su buvusiu sutuoktiniu Kevinu Federlainu ji susilaukė sūnų Seano (16) ir Jayden James (15).

Man tai juokinga. Kokį kūdiki, tokio nėštumo laiku jokio kūdikio dar nėra. 40 metu ne pats geriausias amžius gimdyti. Reikėjo prieš dešimtmetį ne švęsti o apie šeima galvoti ir laiku gimdyti. Aplamai nematau čia iš viso jokios naujienos. Tūkstančiai moterų patiria persileidimus ir toliau gyvena normalu gyvenimą. Kartais mūsų žiniasklaida perlenkia lazda.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų