Boyle sugrįžimas po 10 metų nustebino publiką: vertėjo tiek ilgai laukti

Sunku patikėti, bet nuo pirmojo įspūdingo balso savininkės Susan Boyle pasirodymo šou „Britain’s Got Talent“ praėjo net 10 metų. Per tą laiką moteris buvo dingusi iš viešumos – apie ją buvo žinoma labai mažai.

29

Vis dėlto dabar ji grįžo ir pasirodė ten, kur ir pirmąkart, tik šįkart – visiškai kitokia.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Boyle sugrįžimas po 10 metų nustebino publiką: vertėjo tiek ilgai laukti

Pasirodžiusi „Britain’s Got Talent“ konkurse, Susan šįkart sudainavo dainą iš miuziklo „Vargdieniai“. Po jos pasirodymo emocijų negalėjo sulaikyti ne tik pati Susan, bet ir visi stebėję pasirodymą, o komisijos narys Simonas Cowellas netgi puolė įspūdingo balso savininkės apsikabinti.

„Vis dar esi magiška, ar ne? Ačiū, kad grįžai“, – susižavėjimo po jos pasirodymo neslėpė S. Cowellas.

Tiesa, Susan atrodė gana pasikeitusi ir išoriškai – tobulai tiesūs plaukai ir vakarinis makiažas padarė ją išties labai patrauklia.

Naujienų portalas tv3.lt primena, 2009 metais „Britain’s Got Talent“ pasirodžiusi 57-metė Susan savo dainomis pakerėjo pasaulį, o jos albumas „I Dreamed a Dream“ tapo žinomas visur. Ji netgi tapo garsiausia Didžiosios Britanijos debiutinio albumo savininke, mat jis buvo parduodamas rekordiškais skaičiais.

2016 metais dainininkė atsikratė daugybės svorio, o dar anksčiau buvo prabilusi ir apie Aspergerio sindromą.

Paskutinis Susan albumas buvo išleistas 2016-ųjų lapkritį – būtent šis albumas buvo mažiausiai sėkmingas. Jo pardavimai ženkliai smuko. Nuo 2014-ųjų Susan nebepaviešino ir jokio atskiro hito, mat paskutinieji nebebuvo tokie sėkmingi.

Tiesa, ne viskas moters gyvenime dingus iš viešumos buvo gražu. Pasirodo, jog praėjusių metų liepą savo gimtajame mieste ji tapo pašaipų objektu. Įvykio liudininkai teigia, kad po pašaipūnų išpuolio dainininkė dar kurį laiką jautėsi įbauginta ir įžeista. Dar kiti prisimena, kad įvykis buvo toks šiurpus, jog netgi buvo svarstoma į tai įvelti ir policiją.

REKLAMA

S. Boyle turtas yra vertinamas netgi 26 milijonais svarų, tačiau pačiai atlikėjai tai nerūpi.

Moteris gyvena paprastuose namuose, o brangiausi jos turimi daiktai yra 300 svarų kainuojantys kailiniai bei mėgstamų kvepalų „Chanel No.5“ buteliukas.

Susan yra itin dosni, todėl daugybę pinigų aukoja labdaroms, taip pat padeda pragyventi savo artimiesiems ir draugams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų