„Botoksas“ blakstienoms: sukurta priemonė, kuri natūralias blakstienas išaugina iki dirbtinių dydžio

Kai prieš šešerius metus botoksas buvo pradėtas naudoti kaip grožio priemonė, daugelis jį įvertino kaip tikrą stebuklą.

Daugybė pirmojo ryškumo žvaigždžių, tokių kaip Simonas Cowellas, Nicole Kidman ir Shanon Osbourne, yra prisipažinę, kad naudoja botoksą – juk tik per vieną procedūrą galima „atsukti laiką atgal“.

Ir štai, atėjo laikas naujai grožio procedūrai, kuriai žadama tokia pat sėkmė ir populiarumas, rašo dailymail.co.uk.

Kompanija „Allergan“ sukūrė produktą, pavadintą „Latisse“. Jis apibūdinamas kaip receptinis preparatas hipotrichozės (silpnų arba pernelyg retų blakstienų) gydymui, kuris blakstienas išaugina ilgesnes, tankesnes ir tamsesnes.

Šis metodas buvo atrastas, kai pastebėta, jog glaukomos gydymui naudojant ingredientą bimatropostą, kaip šalutinis efektas pasireiškia padidėjęs blakstienų augimas ir tankumas.

Dabar produktą, kurio sudėtyje yra bimatroposto, jau naudoja daugiau kaip 4 mln. moterų JAV, Kanadoje ir Indijoje, o šiuo metu jis yra testuojamas Britanijos medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (angl. Britain's Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency).

Taigi, „botoksas“ blakstienoms jau netrukus turėtų pasiekti ir Europą.  


Rašyti komentarą...
"
"botoksas"
2012-12-19 17:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
"botoksas" yra botulino toksinas, kuris nieko nedidina, o mazina- rauksles, blokuodamas nervinius impulsus. Kaip "botoksas" gali padidinti blakstienas? Antrastes autoriui per pirstus reikia uzvaziuoti uz nesamoniu rasyma.
Atsakyti
0

D
Dalia
2012-12-20 13:36:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot tai naujiena! Tas preparatas jau 2 metai Lietuvoje, kainuoja nuo 190 iki 220 Lt už 3 ml. Norinčioms sutaupyti išduosiu paslaptį: vaistinėje parduodamas analogiškos sudėties kašai akims "Lumigan", kurių 3 ml kainuoja apie 60 Lt. Tik recepto reikia. Išbandžiau, jau antras mėnuo džiaugiuosi blakstienomis.Ne visai tokios, kaip dirbtinės, bet pailgėjo gerokai. Minusas: nustojus tept, po 3 savaičių blakstienos tampa tokios pat, kaip iki tol.
Atsakyti
0

a
as
2012-12-20 14:29:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
pati naudoju double cils tepaliuka blakstienom,nei kaina baisi, o ir po menesio jau ir rezultatas: pastebimai ilgesnes, atsigavusios blakstienos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų