Boriso Johnsono atostogos įžiebė tikrą kritikos bangą: vyras teigė, jog yra „be galo išvargintas“

Naujos Boriso Johnsono atostogos šį savaitgalį įžiebė tikrą kritikos bangą. Žiniasklaida skelbia, kad premjeras išvyko poilsiauti į kurortinį Marbellos miestą Ispanijoje, kai tuo tarpu šalies gyventojai susiduria su kylančiomis kainomis, tuščiomis parduotuvių lentynomis ir degalų krize.

Pats B. Johnsonas sako, jog yra „be galo išvargintas“ pastarųjų mėnesių įvykių, todėl vyksta trumpo poilsio su savo besilaukiančia žmona Carrie ir judviejų 17 mėnesių sūnumi. Primename, jog premjeras paskutinį kartą atostogavo praėjusiais metais, o nuo to laiko sunkiai sirgo Covid-19 bei neteko motinos.

Šeima atostogauja privačioje viloje Costa del Sol kurorte, kur temperatūra šiuo metu siekia apie 24 laipsnius Celsijaus. Premjeras namo sugrįžti turėtų kitą ketvirtadienį.

Kritikai kaltina B. Johnsoną paliekant šalį krizės viduryje. Neseniai žiniasklaida pranešė apie numatomą dujų ir elektros kainų augimą bei prekių trūkumą prekybos centruose.

Įdomu tai, kad paskutinius premjero bandymus paatostogauti sutrikdė įvairūs neramumai. Pavyzdžiui, šią vasarą jis buvo priverstas vos po vienos dienos atšaukti atostogas Jungtinėje Karalystėje dėl Afganistano krizės, o jo viešnagė Škotijoje pernai vasarą vos nesibaigė tragedija, kai jį į atvirą jūrą nusinešė bangos.

„Gerai, kad premjeras nori pailsėti, bet pasirinktas laikas rodo, koks jis nutolęs nuo realybės, kai paprasti britai susiduria su vis naujomis sąskaitomis“, – leidiniui „The Mirror“ sakė vienas šaltinis Parlamente.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų