Boksininko Petrausko žmona apie po krūtimi atsiradusią žaizdą: bandė vadovautis liaudies išmintimi

Evaldo Petrausko žmona Goda jau kelis kartus gulėsi ant operacinio stalo, siekiant padailinti savo išvaizdą. Kone prieš metus jai buvo atlikta krūtinės didinimo operacija, po kurios ji susidūrė ir su tam tikrais nesklandumais.

11

Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo su kokiomis pasekmėmis ji susidūrė.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Evaldo Petrausko žmonai Godai atlikta antroji operacija: atskleidė vienintelę priežastį, dėl ko tam ryžosi

Pasak pašnekovės, visa tai visai nebuvo operacijos komplikacijos: „Komplikacijų po operacijos nebuvo. Apatinio trikotažo trintis sudirgino pjūvio vietą,  tad tai yra ne operacijos pasekmė. Tai yra mano klaida, nes nesilaikiau daktaro nurodymų, netinkamai prisižiūrėjau, gydžiausi savais būdais. Ir visi to pasekmė – žaizdelė po krūtimi.“

Goda tikino, kad šiokį tokį diskomfortą jautė: „Jautėsi, kad toje vietoje šiek tiek spaudžia. Neįprastai, bet kažkaip nesureagavau, vėliau visgi pastebėjau, kad ten prisitrynusi žaizdelė. Tačiau nepasakyčiau, kad labai skaudėjo.“

E. Petrausko žmona suskubo gydytis savarankiškai, tačiau vėliau nusprendė, kad metas kreiptis į profesionalus. „Pamačiusi nuospaudą gydžiausi, kaip man atrodė tinkamiausia – vadovavausi liaudies išmintimi. Džiaugiuosi, kad nesidrovėjau ir nebijojau užduoti, rodos, mažareikšmių klausimų, ir kreipiausi į kliniką“, – kalbėjo moteris.

Moteris neslėpė, kad toks jos žingsnis buvo labai geras, mat pavyko išvengti rimtų komplikacijų. „Gydytojo dėka mano nuospauda nevirto bėda. Buvo nurodyta dezinfekuoti ir klijuoti sterilų pleistrą bei neužsiiminėti saviveikla. Rekomenduočiau neieškoti ligų nei „Google“, nei mamyčių portaluose, o, tuo labiau, gydymo. Tam yra gydytojai ir jais reikėtų pasitikėti bei klausti, net, jei atrodo, ir kvailo klausimo. Mano žaizdelė sugijo ir džiaugiuosi, kad tuo viskas baigėsi“, – džiaugėsi Goda.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai Goda ryžosi ir kitai operacijai – pilvo plastikai. Vis dėlto ši operacija, anot žinomos moters, ženkliai skiriasi nuo krūtų operacijos, kuriai ji buvo pasiryžusi anksčiau. „Pirmą dieną atrodė lyg ir nieko, nes dar buvo jaučiami vaistai. Antrą parą supratau, kad visgi čia bus vargelio… Per dieną buvau atsikėlusi gal tris kartus ir man tai buvo didžiausia kančia“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Ir nors tai antroji Godos operacija – daugiau jokių operacijų ar injekcijų ji teigia niekuomet nesidariusi – žinoma moteris neatmeta galimybės prireikus kažkokį patobulinimą atlikti ir ateityje. Vis dėlto, kaip sako ji pati, į tai reikia žvelgti protingai.

„Nebent tolimoje ateityje, kodėl gi ne. Šiais laikais dauguma moteru tarp 35 ir 50 metų darosi akių vokų pakėlimą, veido patempimą ir panašiai. Galbūt ir aš, kai  kažkada turėsiu tų bėdų, kurių su laiku neišvengsi, pasidarysiu. Man gražu, kai moteris prisižiūri ir yra švytinti, pasitikinti, o svarbiausia – laiminga. Aš nekalbu apie tas merginas ar moteris, kurios tuo piktnaudžiauja, kurios reikia-nereikia, kas mėnesį reguliariai eina ir tai kažką pasioperuoja, tai kažką į lūpas susileidžia. Aš kalbu apie tas moteris, kurios dažniausiai turi šiokių tokių bėdelių, yra pagimdžiusios. Manote, aš būčiau gulusis du kartus ant operacinio stalo, jei neturėčiau vaikų? Tikrai ne“, – savo priežastis įvardijo ji.

Vis dėlto ne visos norinčios ryžtasi operacijoms. Anot Godos, prie to gali būti prisidėjusi ir baimė, arba tiesiog moteris myli save tokią, kokia yra.

„Galbūt kai kurios tiesiog bijo pačios operacijos, gijimo. Visgi tam reikia pasiruošimo, ir tas, kas padės tuo laikotarpiu, taip pat labai svarbu. Aišku, manau, yra ir tokių mamyčių, kurios myli kiekvieną savo strijos lopinėlį, kuris, galbūt, primena pirmąjį ar antrąjį gimdymą, kurios didžiuojasi tuo savo kūnu, kuris toks ir turi likti, nes jis pažymėtas vaikų. Būna ir tokių. Aš manau, tikrai nesu iš tų mamų. Man nepatinka mano ištampytas, nukaręs pilvukas, strijos, aš nesijaučiu su visu tuo gerai. Bet nesu ir „dirbtina ar sulipdyta“, kaip daugelis manęs nepažinodami teigia. Esu tiesiog laiminga mama-moteris, džiaugiuosi gyvenimu, stengiuosi, kad ir aplink mane supantys žmonės tokie būtų“, – sako ji.

O štai Godos vyras Evaldas, anot jos, visuomet ją palaiko proto ribose, tačiau niekuomet jokios operacijos neskatina mylimosios darytis. „Aš manau ir pati turiu proto ribas, ir kažko tokio, kam vyras nepritartų, tikrai nesidaryčiau. Taip, jis mane palaiko 100 procentų visur ir visada, kaip ir aš jį. Žinoma, jis manęs to daryti tikrai niekada neskatino, ir visada sakydavo, kad galiu būti ir stora, ir „plika“ – mylės visokią. Tačiau tai dariausi tik dėl savęs, ne dėl vyro, ir ne dėl kažkieno kito“, – pokalbį baigė G. Petrauskienė.


Rašyti komentarą...
J
Jomajo
2020-11-19 20:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Boksininkai
Atsakyti
0

M
Marius
2020-11-19 21:58:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip, sakoma Goda nuo senatvės nepabėgsi!!! Barskinkis daba!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų