Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Boksininkas Evaldas Petrauskas ir jo žavingoji žmona Goda, atrodytų, gyvena be galo gražų gyvenimą. Evaldas – daug pasiekęs sportininkas, pora augina du mažamečius vaikučius, o visai neseniai vietoje nusėdėti negalinti Goda ėmėsi dar ir papildomos veiklos.

Ir vis dėlto žavią šeimos idilę, apie kurią jiedu prabilo TV3 laidoje „Prieš srovę“, temdo nemalonūs išgyvenimai. 

Jau ne vienerius santuokos metus skaičiuojanti pora tikrai gyvena nenuobodžiai. Evaldo mylimoji Goda – tikra gražuolė, tad nieko keisto, jog vyrui kartais tenka rimtai pakovoti su pavydu. Moteris jau ne kartą pasigražino su plastikos chirurgų pagalba, tačiau tam ryžosi tik dėl rimtų priežasčių. O ką apie tai galvoja Evaldas?

„Neslėpsiu – esu labai pavydus. Bet visur yra žmogiškasis faktorius ir supratimas, kaip galima bendrauti, o kaip – ne. Jei sužinočiau, kad mano žmona pati su kažkuo flirtuoja, nežinau, ar atleisčiau. Tai galėtų būti netgi skyrybų priežastis. Mes esame gerai išsišnekėję, vienas kitą tenkiname ir žinome, kaip turėtume elgtis“, – sakė jis.

Tiesa, ne ką mažiau pavydi yra ir Goda: „Mano „Facebook“ drauguose nei vienos merginos nėra, visas buvo ištrynus. Tik dabar pažįstamas gali, bet turi atsiklausti.. Man čia nieko blogo, moterys mėgsta patraukti vyruką per dantį.“

Visą dieną Goda su prabangia mašina vežioja maistą. Raižo Vilniaus miestą skersai ir išilgai ir visi patenkinti kai jiems salotas ar sumuštinius naujausios kartos Lexusu atveža ne bet kas, o žinoma moteris. Ir dar skaniai pavalgyti palinki.

REKLAMA
REKLAMA

Godos gerbėjai – išties atkaklūs, o kai kurie ištekėjusiai moteriai netgi siūlo kartu leistis į egzotiškas keliones. Evaldas pasakojo, kad per tiek santykių metų su mylimąja jau rado būdą, kaip susitvarkyti su tokiais interesantais. Tiesa, boksininkas teigė prieš juos niekuomet nedemonstruojantis jėgos – pasirodo, kad yra ir kitokių triukų, kaip visiems gerbėjams apie save priminti.

„Jeigu matau, kad labai lenda įkyriai, kokį video nusiunčiu – labas kaip sekasi...Daugiau niekas nebeatrašo. Buvo kad siūlo keliones nuvažiuoti. O, visa šeima, ačiū, varom.“, – juokėsi vyras.

Paklaustas, ar jųdviejų su žmoną gyvenimą pakeitė Godos operacijos, vyras šypteli: „Gyvenimo nepakeitė, kaip mylėjau taip ir myliu. Jai pačiai geriau, ji pati daugiau pradeda vaikščioti su marškinėliais, su apatiniais, nes anksčiau ji slėpdavo savo kūną. Aš žinojau, ko ji nori, ilgai klausiausi tų zyzimų – „man reikia man reikia“. Ėjau kartu su ja pas gydytoją, kad ji apsispręstų.“

Tačiau pora džiaugiasi, kad santykiuose yra spalvų, nes būtent rutina, anot E. Petrausko, galėtų nuslopinti net ir stipriausią meilę: „Mes susituokėme ne tam, kad dėl kiekvieno pykčio sakytumėme, kad skiriamės. Turime gerų pavyzdžių – Godos seneliai jau 50-60 metų kartu, mano tėvai – 30 metų susituokę. O jei ir susipykstame, pykčių neslopiname. Reikia pasirėkti, apsibarti, bet į lovą nesigulame pykti. Nusileidžiame vienas kitam, nes suprantame, kad dar reikės gyventi ilgą ir nuotykių kupiną gyvenimą.“

Laidą galite pamatyti straipsnio pradžioje.

Taip pat Evaldo Petrausko žmona Goda dalyvavo Renatos Šakalytės laidoje, žiūrėkite čia:

Gairės:

Rašyti komentarą...
V
Virgis
2021-11-22 21:17:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ugnies be dūmų nebūna ........................
Atsakyti
0

.
....
2021-11-22 23:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta jiems abiems, kad negali be dėmesio; o jeigu reikia dėmesio vadinasi šeimoje labai blogai
Atsakyti
0

Z
Z
2021-11-23 07:29:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie abu dalbajobai, bando pareklamuoti savo siknas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
V Virgis 2021-11-22 21:17:05
Ugnies be dūmų nebūna ........................
Atsakyti
0
. .... 2021-11-22 23:04:33
Užuojauta jiems abiems, kad negali be dėmesio; o jeigu reikia dėmesio vadinasi šeimoje labai blogai
Atsakyti
0
Z Z 2021-11-23 07:29:18
Tie abu dalbajobai, bando pareklamuoti savo siknas
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų