Blaževičiūtė himną giedoti kviečia kartu: „Mūsų širdys šiemet bus su į Tokijo vasaros olimpines žaidynes išvykusiais sportininkais“

Liepos 6-ąją TV3 žiniasklaidos grupė jau 12 metų tradiciškai kviečia praleisti kartu – ne tik prie ekranų, bet ir susitikimuose gyvai. Generalinė TV3 direktorė Laura Blaževičiūtė įsitikinusi, kad šiais metais organizuojamas renginys bus netgi dar ypatingesnis, nei anksčiau, nes šįkart jis bus skirtas jau visai netrukus į Tokijo vasaros olimpines žaidynes išvyksiantiems sportininkams. 

Pagrindinis koncertas ir himno giedojimas šįkart vyks iš dviejų vietų. Svarbiausias renginys, himno giedojimas ir įspūdinga koncertinė programa įvyks Trakų apžvalgos aikštelėje priešais Salos pilį. O tie, kuriems Trakai – ne pakeliui, labai laukiami pasirodyti sostinėje, Vinco Kudirkos aikštėje – nuo 21 val. ir čia bus giedamas himnas.

Kaip visame pasaulyje buvo giedamas himnas praėjusiais metais žiūrėkite:

Anot L. Blaževičiūtės, šiais metais dėl bendro tikslo susijungti su tautiečiais norisi tik dar labiau. „Bendrystės jausmas vienija ir yra reikalingas visais laikais, o tokios tradicijos, kaip masinis „Tautiškos giesmės“ giedojimas liepos 6-ąją, yra galimybė tą bendrystę išplėsti iš draugų, šeimos ar giminių rato į dar platesnes erdves. Jau 12 metų iš eilės kviečiame Lietuvos žmones bendram mūsų Valstybės dienos šventimui, o ypatingai susijungti norisi po karantino – juk tiek laiko buvome atskirti. Tikiu, kad galimybė kartu ir vėl, tradiciškai, giedoti himną, suvirpins visų širdis“, – sakė ji.

Jau ne vienerius metus himną kviečiame giedoti net iš kelių vietų, tokiu būdu siekiant akciją išplėsti ir į ją įtraukti dar didesnį būrį žmonių. Ne išimtis ir šie metai. 

„Iš viso pasaulio mums siunčiami įvairūs žmonių vaizdeliai įrodo, kad bendras himno giedojimas jau yra išplitęs į kiekvienus namus ir kiekvieną kiemą, tačiau žmonėms visuomet smagu susijungti ir į didesnes minias, tad kasmet ieškome vietos, kur galėtume juos pakviesti bendrai šventei. Visa ši idėja gimė Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje – iki šiol jos laikomės. Bet pagal galimybes kiekvienais metais norime žmones pakviesti jungtis giedoti ir iš naujų vietų. Pavyzdžiui, praėjusiais metais visi kartu himną giedojome ant Palangos tilto, o šiemet kviečiame į Trakus“, – sakė L. Blaževičiūtė.

REKLAMA

Vis dėlto šiais metais iškilmingas „Tautiškos giesmės“ giedojimas taps netgi svarbesnis, nei bet kada anksčiau. Šventėje bus parodyti reportažai ir apie visai šaliai nusipelniusius sportininkus, dėl kurių pasaulis pirmąkart išgirdo mūsų himną. O jau visai netrukus, ir vėl, linkėdami sėkmės, išleisime mūsų šalies viltis į Tokijo vasaros olimpines žaidynes. 

„TV3 žiniasklaidos grupė yra svarbiausių sporto transliacijų namai. Šiemet žiūrovams per TV3, TV6, naujienų portalą tv3.lt ir TV3 Play rodysime Tokijo vasaros olimpines žaidynes, o ateityje transliuosime ir 2022 metų Pekino žiemos olimpines bei 2024 metų Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes. Sportas mūsų šalyje neabejotinai yra labai svarbus, o mums visiems tai – šventė. Mūsų širdys šiemet bus su į Tokijo vasaros olimpines žaidynes išvykusiais sportininkais, tad ir šiemet himną giedosime ne tik švęsdami Valstybės dieną, bet ir linkėdami jiems sėkmingo starto liepos mėnesį“, – linkėjo L. Blaževičiūtė.

Renginio programoje – sportininkams palaikyti skirta nauja Vido Bareikio daina, SKAMP, Saulius Prūsaitis, pasiilgtų „X faktoriaus“ ir „Didžiojo šou burbulo“ dalyvių pasirodymai bei daugelis kitų visai šaliai žinomų atlikėjų. Įspūdingo renginio vedėjais taps Mindaugas Stasiulis ir Donata Račaitė.

Įspūdingas „Tautiškos giesmės giedojimo“ renginys per TV3, TV3 Play ir naujienų portalą tv3.lt – liepos 6-ąją nuo 19.30 val., o himno giedojimas – tradiciškai nuo 21 val.!

 

 


Rašyti komentarą...
A
Albinas
2021-07-05 11:56:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pigus lietuviškas patriotizmas.
Atsakyti
0

N
Na
2021-07-05 20:00:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gėjų himną ir traukėsi Blazeviciute?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų