Bieberis gerbėjams už tai neatleis: išvadino išprotėjusiais ir palinkėjo užaugti

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose itin aktyvus dainininkas Justinas Bieberis ir vėl sukėlė audrą. Nepaisant to, kad netrukus bus praėję metai, kai jis susižadėjo, o vėliau ir vedė manekenę Hailey Baldwin, gerbėjai nesiliauja jo įtarinėję, kad iš tiesų jo širdis priklauso buvusiai merginai Selenai Gomez.

41

Tiesa, vaikinas vis randa pasiteisinimų, kodėl tai – šmeižtas.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio gerbėjai – sugluminti: su žmona laukia šeimos pagausėjimo?

Neseniai socialiniuose tinkluose gerbėjai pastebėjo įrodymą, jog Justino telefone matėsi jo anksčiau ieškotų vaizdo įrašų istoriją, kurioje – ir Selenos vardas. Gerbėjai iškart suskubo galvoti, jog jis vis dar nepamiršo mylimosios, tačiau pats Justinas pateikė kiek kitą teoriją.

„Dainuojančios Selenos vaizdo įrašas pasirodė iškart po to, kai mudu su žmona žiūrėjome mano pasirodymą „Coachella“ festivalyje. Žinoma, kad tą vaizdo įrašą rodė po to, nes jis susijęs su tuo, kurį žiūrėjome pirmiausiai.

Tai buvo sekantis vaizdo įrašas“, – aiškino J. Bieberis.

Vis dėlto tuo jo paaiškinimas nesibaigė – pasirodo, kad dainininkas nejuokais įsiuto.

„Užaukite ir baikite įsivaizduoti kažką ten, kur iš tiesų nieko nėra. Jūs kalbate apie tikrus žmones ir tikras jų emocijas, todėl nustokite elgtis lyg išprotėję ir vaidinti, kad jūs kažką žinote“, – rėžė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Bieberis ir Selena skyrėsi ir taikėsi net kelis kartus, o netrukus po paskutiniojo jų išsiskyrimo vaikinas pasipiršo H. Baldwin.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų