Bieberio „eks“ paplūdimyje patraukė žvilgsnius: pozavo nusimetusi drabužius

Dainininkas Justinas Bieberis nusimetė mergišiaus etiketę ir savo gyvenimą susiejo su vienintele moterimi – manekene Hailey Baldwin.

7

Vis dėlto Justino merginų sąrašas – tikrai ne menkas, o dažniausiai tai – garsios ir be galo patrauklios merginos.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio eks paplūdimyje nusimetė drabužius

Tikriausiai visos jos jaučia kartėlį, kad tai ne jos tapo J. Bieberio išrinktosiomis, tačiau laikas, praleistas su dainininku, joms buvo neįkainojamas, o ką jau kalbėti apie po to užklupusią šlovę.

Viena jų – Yovanna Ventura. Iš Floridos, Majamio kilusi mergina tapo socialinių tinklų žvaigžde dar labai seniai – visus užbūrė gražios merginos asmenukės. Būtent jų užteko, kad merginą sektų kiek daugiau nei 5 mln. internautų.

Modeliu dirbusi mergina taip pat labai atidžiai stebi savo mitybą bei sporto režimą – gražuolė kasdien sportuoja, nuolat keičia pratimus bei sveikai maitinasi.

Visai neseniai merginą paplūdimyje nufotografavo paparaciai, tačiau internautai negailėjo gražių žodžių jos sportiškai figūrai bei išvaizdai.

Pora su Justinu mergina tapo 2014-aisiais. Jau kitą rytą apie poros santykius kalbėjo visas pasaulis, o žiniasklaidoje mirgėjo pačios skambiausios antraštės.

Visgi kartu jie prabuvo kiek mažiau nei metus – 2015-ųjų kovą jie pasuko skirtingais keliais dėl asmeninių priežasčių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų