Besilaukianti I. Žuolytė vaikeliui jau sugalvojo vardą: prabilo apie pasikeitusį gyvenimą

Žinoma tinklaraštininkė bei sporto trenerė Inga Žuolytė išgyvena vieną gražiausių laikotarpių – moteris su mylimuoju Adomu laukia šeimos pagausėjimo.

98

Kurį laiką nuo sekėjų šią žinią slėpusi Inga dabar nuo jų paslapčių nebeturi ir socialiniuose tinkluose dalijasi įsimintiniausiomis šio periodo detalėmis, o naujienų portalui tv3.lt ji papasakojo apie pasikeitusius įpročius, savo sekėjų reakcijas bei artimiausius planus.

(98 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti I. Žuolytė vaikeliui jau sugalvojo vardą: prabilo apie pasikeitusį gyvenimą

Netikėtas pokytis tarp sekėjų

Iš pradžių I. Žuolytė savo nėštumą slėpė, todėl pranešusi, kad laukiasi, pripažino ir kitą, ne tokią malonią socialinių tinklų pusę. Pasirodo, kad komentatoriai negailėjo kritikos apie pasikeitusią moters išvaizdą.

Tačiau dabar Inga džiaugiasi – viskas kardinaliai pasikeitė. „Po žinios paskelbimo sulaukiau tik gerų žodžių, kad švyčiu, daugybės sveikinimų. Gaila, kad iki tol visi matė tik priaugtus kilogramus, bet ne grožį ar švytėjimą…“ – pasakojo ji.

Vis dėlto sporto trenerė pripažįsta, kad dabar jos socialinių tinklų paskyros lūžta nuo įvairiausių pamokymų ir patarimų. „Sakau, kad nuo vilko bėgau, ant meškos užšokau. Nemoku nieko slėpi ir meluoti, o tai daryti socialinėje erdvėje man yra ypatingai sunku, todėl tikėjausi, jog paskelbus džiugias naujienas, emociškai taps lengviau. Tačiau dabar vietoje užgauliojimų, sulaukių šimtų pačių keisčiausių patarimų iš nepažįstamų žmonių, ko neturėčiau daryti būdama nėščia. Tad nė nežinau, kuri situacija blogesnė“, – juokais svarstė Inga.

Socialiniuose tinkluose – kasdienės pamokos

Tinklaraštininkė atviravo, kad dabar jos socialinių tinklų sekėjai ėmė perdėtai ja rūpintis – didelė jų dalis stebi kiekvieną moters žingsnį.

„Dabar yra kritikuojamas ir aptariamas ko ne kiekvienas mano veiksmas – ar, neduok Dieve, tai nepakenks vaikeliui. Jei miegoti einu vėlai, sulaukiu žinučių „nenaktinėk, vaikelis dieną su naktimi maišys“. Jei būnu saulėje – „nebūk, vaikeliui pakenks“. Jei aviu aukštakulnius – „tokia avalynė kenkia vaikui“. Žinau, kad kiekviename patarime dažniausiai yra logikos, tačiau žmonėms reikėtų suprasti, kad ir aš pati žinau daugiau, nei gali pasirodyti, ir nieko be saiko nedarau“ , – pasakojo ji.

REKLAMA

Inga įsitikinusi, kad didžiausios nelaimės gyvenime dažniausiai nutinka ten, kur jų mažiausiai tikimasi, todėl apsisaugoti nuo visko tiesiog neįmanoma. „Tokia jau ta socialinių tinklų kaina – dabar psichologiškai ruošiuosi tam, kiek visokių nuomonių ir komentarų sulauksiu tada, kai gims vaikelis“, – kalbėjo ji.

Gyvenimo tempas tapo lėtesnis

Paprastai itin aktyviai gyvenanti I. Žuolytė pripažino, kad meilė sportui niekur nedingo, tačiau gyvenimo tempas išties tapo ramesnis.

„Darau tai, ką dariau ir iki nėštumo, tačiau kur kas lėčiau, mažiau ir ne taip intensyviai. Pirmieji nėštumo mėnesiai ir nedidelis pilvukas diskomforto, kuris trukdytų įprastinėms veikloms, nekelia, todėl kol gerai jaučiuosi, stengiuosi namie neužsisėdėti. Tačiau pati puikiai suvokiu, kad visas nėštumas toks lengvas nebus ir paskutiniais mėnesiais, greičiausiai, tempą reikės dar labiau sulėtinti“, – įsitikinusi sporto trenerė.

Vis dėlto tinklaraštininkė neslepia, kad tam tikrų pamėgtų veiklų jau teko atsisakyti. „Penkto mėnesio metu nustojau vesti asmenines treniruotes treniruoklių salėje, nes pati jaučiau, kad nebegaliu dirbti „pilna koja“ ir klientėms rodyti visų pratimų“, – atviravo ji.

Pasikeitę mitybos įpročiai

Daugelis įsitikinęs, kad nėščiosios ima jausti ypatingus nuotaikų svyravimus bei trokšta tokių maisto produktų, į kuriuos anksčiau nė nėžiūrėdavo.

Kalbėdama apie pirmąjį stereotipą, I. Žuolytė juokavo, kad dėl to tikriausiai reikėtų kreiptis į jos artimuosius bei antrąją pusę, tačiau padidėjusį jautrumą sako tikrai pastebėjusi.

O tai, kas susiję su maistu, pasak tinklaraštininkės, stipriai nepasikeitė. „Tikrai nepradėjau valgyti nieko keisto ar kažkokių įmantresnių maisto derinių. Iš tikrųjų net ruošdamasi fitneso varžyboms dietos metu prisigalvodavau kur kas keistesnių patiekalų, nei dabar“, – pasakojo ji.

Dabar Inga sako nustojusi save riboti – papildomi kilogramai tikrai nėra pasaulio pabaiga: „Neslėpsiu, jog dabar rinkdamasi maistą savęs visiškai nevaržau, todėl keli priaugti papildomi kilogramai yra ir nuo išbalansuotos mitybos, o ne tik todėl, kad laukiuosi. Tačiau šiuo metu dėl to visai nesuku galvos – esu jauna, nemažai svorio mesti teko ne kartą, tad ir po nėštumo, manau, su tuo be didelio vargo susitvarkysiu. O kol kas noriu džiaugtis ir mėgautis šiuo periodu maksimaliai, kaip tai tik yra įmanoma.“

REKLAMA

I. Žuolytė intriguoja – vaikelio lytį jau žino

Tinklaraštinininkė užsiminė, jog kartu su mylimuoju vaikelio lytį jau žino, todėl ir vardą sugalvoti nebuvo sunku.

Vis dėlto sužadėtiniai apie tai, kokie tėvai bus, kol kas dar nešneka. „Daugiau galvojame apie tai, kaip pasikeis mūsų įpročiai, elgesys ir laisvalaikis“, – pasakojo Inga.


Rašyti komentarą...
a
as
2018-07-31 10:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugybe moterų tikrose pilnose šeimose laukiasi kūdikio ir jau vardus išsirinkę ,tai rašykite apie visus ,o ne apie merginas(taip supratau iš p[pavardės) ,kurios laukiasi .Čia tas pats ,kaip girtųsi ,kad jau sugulė su kažkuo ir tapo nėščia. Ką tuo norima pasakyti ir kas propaguojama ,kad visos merginos taip elgtųsi ir pataps tinklapio žvaigždėmis.
Atsakyti
-5

R
Raminta
2018-07-31 12:48:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3.lt išsitaisykit klaidas, straipsnis parašytas apgailėtinai
Atsakyti
0

T
Tikriausiai
2018-07-31 13:17:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gintare pati -aite su keliais vaikais kaip dabar madinga, kad taip pyksta perskaiciusi teisinga komentara. Beje, prastai kai moteris sudais svaidosi. Ko vaikus mokini?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų