Beckhamai pažėrė archyvinių kadrų: tokius juos prisimena ne visi

Beckhamų šeima yra žinoma visame pasaulyje – dizainerė bei buvusi dainininkė Victoria ir futbolininkas Davidas vienas kitam meilę prisiekė prieš 20 metų, o visai neseniai paminėjo ir šią progą.

8

Būtent dėl šios priežasties pora nusprendė ilgai betrunkančia santuoka pasidžiaugti ne tik vienas su kitu, bet ir su savo gerbėjais.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beckhamai pažėrė archyvinių kadrų: tokius juos prisimena ne visi

Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje D. Beckhamas pasidalijo keliomis pačiomis šilčiausiomis nuotraukomis, kuriose pozuoja su Victoria bei kitais šeimos nariais.

Primename, kad pora susituokė dar 1999 metais, ir nors sunku tuo patikėti, šventė, vykusi netoli Dublino, buvo maža. Vis dėlto nepaisant to, Beckhamų puota net ir tais laikais atsiėjo itin brangiai – net milijoną eurų.

Vėliau pora susilaukė net 4 vaikų: Brooklyno, Romeo, Cruzo ir Harper.

Tiesa, miela žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo ir Victoria. Pasidalijusi gražiausiais kadrais, dizainerė rašė, kaip stipriai myli savo vyrą.

Vis dėlto įdomu tai, kad dar prieš metus Beckhamų santuoka ne juokais buvo ėmusi braškėti – neatsargi Davido frazė sukėlė žiaurų Victorios pasipiktinimą.

„Kai du žmonės santuokoje gyvena labai ilgą laiką, žinokite, yra tikrai labai sunku. Kartais pasidaro nepakeliama. Tai yra sunkus ir varginantis darbas“, – prasitarė vyras, o tokie jo žodžiai sukėlė tikrą audrą internete.

Įdomu ir tai, kad per praėjusias metines vaizdas iš įspūdingos vakarienės dalijosi tik Victoria – Davidas socialiniuose tinkluose nerodė nieko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų